Oyunoynasana -->

İki Kategori Yılın Birincisi Pijama İç Giyim

18 Nisan 2016 Pazartesi 17:42

İki Kategori Yılın Birincisi Pijama İç Giyim

İki Kategori Yılın Birincisi Pijama İç Giyim

 

İÇ GİYİM

Her sene yapılan e-ticaret araştırmaları neticesinde bu yılın kazananları hiç beklenilmeyen kategorilerden oldu.Birinci sırada iç giyim kategorisi geldi bu sene yıl sonu e-ticaret verileri sonuçlarında.

Normal şartlarda en fazla satanlar arasında ev giyimi kategorisi içerisinden hiç bir ürün giremez.Hele iç çamaşırı kategorisi yer alamaz ancak bu sene böyle olmasının sebebi bir kaç sitenin aşırı derecede çalışmış olması ve uygun fiyat ilgi çekici ürün kategorisi ile çok fazla başarı elde etmiş olması alabilir.

Yazımızın sonunda o sitelerden en başarılısını sizlere önereceğim.

Pijama

Evet geldik ikinci sıradaki ürüne yazı başlığına attığımız addan belli olduğu üzere bu sene en çok satan diğer ürünün adı pijama takımları.

Bu ürünler çok fazla sattı bu yıl çünkü bu sene Türkiye çok zorlu bir kış dönemi geçirdi.Durum böyle olunca da pijama takımları ürünleri için herkes bir akın başlattı ve çok yüksek oranlarda pijama takımları sattı.Üstelik her sene bayanlar çok satıyordu erkekler evde ne bulsa giyiyorlardı ancak bu sene erkek pijama takımları da aşırı derecede satan ürünler arasında yer aldı.

Şimdi tüm bu ürünleri önerdiniz ancak nereden en uygun fiyatlara alabiliriz diyorsanız eğer internetti açıp arama bölümüne TARZGO yazarsanız önünüze tarzgo.com adresine bir site gelecek oradaki fiyatları bir görün anlayacaksınız.
Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x