Oyunoynasana -->

Kilo vermede devrim!

30 Eylül 2016 Cuma 07:11

Kilo vermede devrim!

Kilo vermede devrim!

Zero Line

Hızlı ve Sağlıklı zayıflatıcı

 

Dünya’da bir ilk!

“Zayıflatır” ünvanı verilmiş ilk ve tek ürün!

 

Binlerce kişi ZeroLine ile zayıfladı, zayıflıyor...

 

Dünya bu mucizeyi konuşuyor...

Ne yaparsa yapsın kilo veremeyenlerin hayalleri gerçek oldu ve sonunda sizi hem zahmetsizce hem de sağlıklı zayıflatabilecek bir formül geliştirildi. Hepsi doğal bitkilerden oluşturulan bu ürün ile asla zayıflayamayacağım diyerek ümidini kaybedenler bile kısa zamanda kilo verdi.

 

Dünyanın en etkili zayıflama bitkileri bir araya getirildi

(Bitki görselleriyle verelim)

Hızlı yağ yakıcı Chitosan

Hazımsızlık giderici Meyan Kökü

Halsizlik giderici Keti Otu

Tok tutucu Yulaf

Kan dolaşımını düzenleyen Alıç yaprağı

Metabolizma hızlandıran Yeşil Çay

Yağ çözücü Sandoloz

Kabızlık geçirici Karnı yarık otu

Selülit giderici Gotu Kola

Yağ eritici Funda Yaprağı

Toksin atıcı Biberiye

Bağışıklık sistemi güçlendirici Limon Kabuğu

 

%100 Doğal, %100 Bitkisel, %100 Sağlıklı

Zero Line güçlü ve sağlıklı zayıflatıcı ile doğal olarak kilo verirsiniz. %100 bitkisel özlerden meydana gelen Zero Line içeriğinde herhangi bir kimyasal madde bulunmadığı için sağlıklı zayıflarsınız. İlk gün kullanımla beraber açlık hissininiz ortadan kalkar ve kendinizi güçlü, enerjik hissedersiniz.

 

3 kıta 19 ülke böyle zayıflıyor

Zero Line’ın güçlü zayıflama etkisi dilden dile dolaşarak bugün 11 Avrupa ülkesinde, 5 Asya ülkesinde ve 3 Amerika ülkesinde olmak üzere toplam 19 ülkenin resmi satış kanallarında satışı yapılmaktadır. Formül belli bölgelerde üretilerek bu ülkelere satılmaktadır. Bu anlamda da rekor Zero Line’ındır.

 

Mayo Clinic laboratuvarında üretildi

(Labaratuar fotosu, mayo clinic yazınca çıkıyor görseller)

Bu zayıflatıcı bitkiler Asya, Afrika ormanları başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından toplatılarak Amerika’nın en ünlü, en son teknolojik malzemelerinin kullanıldığı New York Mayo Clinic laboratuvarında çalışmaları yapılarak üretildi. Bugün bu formül belli kıtalardaki ülkelerde Mayo Clinic kimyagerler gözetiminde üretilmektedir.

Dünyada ilk defa bir  ürün için “Zayıflatır” ünvanı verildi

Dikkat ettiyseniz bugüne kadar çoğu zayıflatma özellikli ürünlerde “yardımcı, destekleyici” gibi tabirler kullanıyordu. Dünyada ilk defa Zero Line diyeti hızlı zayıflatıcı için “zayıflatır, kilo verdirir” tabiri kullanılmasına izin verildi. Test sonuçları ve etkisi ile bir çok sağlık örgütünden tam not alan Zero Line bu sayede zayıflama etkisi kanıtlanmış oldu.

 

FDA onayı ile obeziteyi %42 oranında azaltması bekleniyor

Zero Line bu derece başarılı olması üzerine Amerika Sağlık Örgütü tarafından obezite karşıtı kullanılmak üzere Amerikan vatandaşlarına tavsiye edildi. Sağlıklı içerikten oluşması bu kararı alınmasında en önemli rol taşımaktadır. Uzmanlar bu ürün kullanımı ile obezite oranının oldukça düşeceği görüşünde.

 

Metabolizmayı aldatan, hızlı kilo verdirici

Zero Line çalışma prensibini en basit dille anlatmak gerekirse “metabolizmayı aldatır” diyebiliriz. Bünyeye hızla etki eden bu güçlü içerikler siz uyurken bir çalışır ve metabolizmayı aldatarak çalışıyor izlenimi verir. Bu sayede hızlı ve sağlıklı kilo vermek mümkün olur. Başka hiç bir şey yapmanıza gerek kalmaz.

 

İlaç değil hap değil yan etkisiz güçlü zayıflama

Doğal bitkilerden meydana gelen Zero Line diğer zayıflama ürünleri gibi sağlığınıza zarar verici hap ya da ilaç olmadığı için huzur içinde kullanarak, baş dönmesi, üşüme, tansiyon gibi yan etkilere maruz kalmazsınız.

 

İkiz denek testi ile etkisi kanıtlandı

En iyi sonucu almak açısından metabolizma yapıları, kiloları, boyları aynı olan tek yumurta ikizi olan Alman Amalda ve Emmy Hoffmann kardeşlerden Amalda her gün düzenli olarak Zero Line kullanırken ikizi Emmy herhangi bir şey kullanmadı. 42 gün boyunca ikisine de aynı yemekler verildi. Sonunda 73,2 kilo olarak girdikleri bu testte Emmy 72,3 kilo olurken Amalda 67,5 kiloya düşmüştü.

 

 

Kilo vermeye sıfırdan başlayın

Bildiğiniz tüm zayıflama yöntemlerini unutun ve bugün “Zero Line” a başlayın 2 ay sonraki halinize şaşırın. Zero Line senelerdir başaramıyorum, zayıflayamıyorum, olmuyor, her şeyi denedim veremedim, diyenlerin başvurduğu son çareydi. Bu sefer işe yaradığını görün.

 

Önce-Sonra Fotoğrafını  gönder bir kutu hediye edelim

Zero Line gerçek kullanıcılara ulaşmak, bu etkili zayıflama yöntemini tüm kilo sorunu olanlara göstermek için tüm dünyadaki resmi satış kanallarında önce-sonra fotoğraflarını kullanıcılarından talep ederek, gerçek sonuçları göstermektedir.

 

Siz de ürüne başlamadan fotoğrafınızı çekin, kullandıktan sonraki fotoğrafınızı yorumunuzla gönderin, 1 kutu zero line hediye edelim.

 

 

 

Haberler

CNN International

Amerika sağlık bakanlığı tarafından obezite karşıtı doğal zayıflama sağlayan Zero Line ürünü tavsiye edildi. Güçlü, hızlı ve sağlıklı zayıflama sunan bu ürünle obezite sorunu büyük ölçüde azaltılacağı düşünülüyor.

 

ABC Television

Dünyada ilk defa Zero Line doğal zayıflatıcı ürün için “Zayıflatır” ünvanı verildi. Zero Line, etkisi uzmanlarca ve belgelerle kanıtlandığı,  tamamen doğal içeriklerden oluştuğu için bu tanımı kullanmasına izin verildi.

 

Bloomberg

Mayo Clinic laboratuvarında çıkan hızlı zayıflatıcı ürün olan Zero Line dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor. Henüz 3 aydır piyasada olmasına rağmen 3 kıtada 19 ülkede satılıyor.

 

 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x