Oyunoynasana -->

Güneş Işınlarından Korunmaya Özen Göstermelisiniz

25 Nisan 2016 Pazartesi 00:21

Güneş ışınları cilt yapısı üzerinde olumsuz etkilere sahiptir ve bireyler güneşin zararlı ışınlarından güneşin dikey olarak vurduğu süreçte korunmalıdır.

Güneş Işınlarından Korunmaya Özen Göstermelisiniz

bioderma-gunes-urunleri

Güneş ışınları cilt yapısı üzerinde olumsuz etkilere sahiptir ve bireyler güneşin zararlı ışınlarından güneşin dikey olarak vurduğu süreçte korunmalıdır. Herhangi bir şekilde korunma olmaması durumunda cilt yapısı üzerinde olumsuz etkiler meydana gelecektir. Bu noktada cilt bakımı için uygun olan ürünleri tercih etmenizi öneriyoruz. Bioderma güneş ürünleri de bu noktada tercih edilebilecek en uygun ürünlere sahip olması ile bilinmektedir.

Fransa'da üretimi yapılmakta olan Bioderma ürünleri günümüzde pek çok insan tarafından tercih edilmekte ve güneşin zararlı etkilerinden insan cildinin koruyabilmektedir güneşin zararlı etkenlere Ozon tabakasına geçmekte olan ultraviyole ışınları ve ultraviyole beyaz ışınlarıdır. Bu işin var cilt yapısı üzerinde kızarıklıklar çatlaklar ve kabarıklıklara yola çıkmakta ilerleyen aşamalarda ise cilt kanseri ne kadar gidebilmektedir. Böyle bir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız siz de cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumalı ve günün 10:00 ile 16:00 saatleri arasında güneşe maruz kalmamaya Özen göstermelisiniz. Önemli bir yapıya sahip olmak da bilinmekte ve karma ciltler ve yağlı ciltlerde güneşe karşı maalesef etkin bir koruma gerçekleştirmek epey zordur hassas bir yapıya sahip olan insan cildi üzerinde güneşin zararlı etkenlere kısa sürede etkisini gösterebilmektedir.

bioderma-gunes-serisi

Portakalrengi.com/bioderma-photoderm-gunes-serisi internet sitesi üzerinde Bioderma güneş kremi ürünlerini tercih edecek olan bireyler ekonomik fiyatlı ürünlerden yararlanmakta aynı zamanda kredi kartına taksit olanaklarını değerlendirebilmektedir. Dilerseniz kapıda nakit ödemeli kredi kartıyla ödeme imkânına sahip olabilirsiniz bu sayfa üzerinde çeşitli cilt bakım ürünlerine erişmek Mümkün olacak ve güneş  ürünleri, Güneş losyonları en uygun fiyatlarla satın alınabilecektir.

Güneşin zararlı etkilerinden korunma vakti geldi;

Sıcak havalar artık ülkemiz genelinde etkisini göstermeye başladı. Dolayısı ile ultra viyole a ışınları ve ultra viyole b ışınlarından korunarak sizde keyifli bir şekilde yaşamınızı sürdürmeniz mümkün olacaktır. Cilt lekelerinin oluşumunda birinci etken güneşi uv a ve uv b ışınları olarak değerlendirilmektedir.

Bioderma markası tarafından üretimi yapılmakta olan ürünler nemlendirici krem etkisine sahip olması ile bilinmekte ve cilt yapısı üzerinde özellikle kuru ciltler için önemli etkiler göstermektedir. Böyle bir ürün kullanmadan önce cildinizin temiz olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Temiz cilt üzerine yapacağınız uygulama çok daha etkili bir sonuç elde etmenizde önem arz edecek ve uygulama akabinde dairesel masaj yapar gibi oval hareketlerle kullanmaya özen göstermelisiniz. İçeriğinde nemlendirici etki oluşturan bu ürünler göz ve göz çevresinden uzak tutulmalıdır.

gunes-urunleri

Güneş kremi kullanacağınız vakit bunlara dikkat etmelisiniz;

  • Güneşe çıkmadan en az 30 dk. önce cildinize güneş kremi uygulamalısınız.
  • Temiz bir cilt üzerine yapacağınız uygulama kirli cilt üzerine yapacağınız uygulamadan daha etkilidir.
  • Cildiniz için tercih edeceğiniz güneş kremi ürününün cilt tonunuza göre faktör değerlerine özen göstermelisiniz.
  • Cildiniz için uygun olan ürünü max. 2 saat aralıklarla güneş altında kaldığınız sürece yenilemeye özen göstermelisiniz.

Cildiniz için uygun olan bir güneş kremi tercih etmeniz halinde sorun yaşamadan etkin bir kullanım imkânı sağlamak mümkün olacak ve kısa bir süre içinde güneşin zararlı etkilerinden korunmak mümkün olacaktır. Güneşin zararlı etkilerinden korunmamanız durumunda ya da orijinal olmayan ürünleri kullanmanız durumunda kanserojen etki ile karşı karşıya kalabileceğinizi unutmamalısınız. Böyle bir durumda cilt yapısının iyi bir şekilde korunmasında fayda vardır. Güneşin ultra viyole ışınları maalesef ozon tabakasını geçiyor olduğundan dolayı cilt yapısında olumsuz etkenler oluşturmaktadır. Cilt yapısı için ideal ürünlere erişmek için uzmanların önerdiği ürünleri analiz etmekte fayda olacaktır.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x