Oyunoynasana -->

Estetik görünüm için burun estetiği

07 Eylül 2016 Çarşamba 13:43

Burun estetiği ameliyatı ile burun yapısında bulunan bozukluklar düzeltmek amacı ile burun yapısında genişletme, daraltma, küçültme, büyütme, kemerinde çukur varsa kaldırma şeklinde düzeltmeler yapılmasını sağlar.

Estetik görünüm için burun estetiği

Burun estetiği ameliyatı ile burun yapısında bulunan bozukluklar düzeltmek amacı ile burun yapısında genişletme, daraltma, küçültme, büyütme, kemerinde çukur varsa kaldırma şeklinde düzeltmeler yapılmasını sağlar. Sağlık açısından da nefes darlığı yaşayan kişiler estetik operasyon ile bu rahatsızlıktan kurtulabilirler. Kanamasız bir operasyon olarak yapılan bu operasyon süresince hastaya verilen genel anestezi sayesinde hasta acı hissetmez. Hastanın kendini iyi hissetmesi durumunda kontrolleri yapıldıktan sonra hasta aynı taburcu edilerek evinde istirahat etmesi sağlanır. Operasyon sonrasında elde edilecek olan görüntü hastanın yüz hatlarına göre ayarlanır ve bu şekilde en uygun olacak görüntünün elde edilmesi sağlanır.

Burun estetiği estetik amaçla burun yapısında doğuştan veya sonradan oluşan sorunların kişiye rahatsızlık vermesi durumunda tercih edebileceği bir operasyon şeklidir. Operasyon ile kişinin yaşadığı sıkıntı en doğru şekilde düzeltilerek aynı şekilde kişiyi rahatsız etmeyecek ve yüzüne gidecek bir görünüme sahip olması şeklinde yapılır. Operasyon sonrasında hastanın gözaltında oluşan şişlikler ve morluklar bir hafta içinde normale dönecektir. Hasta ameliyat sonrasında burun yapısını fazla zorlanmadan hareket etmelidir. Açılma veya kanama riski her operasyonda olduğu gibi bu operasyonda da bulunur. Bu nedenle olası bir sorunda mutlaka doktora danışılması gerekir.Burun estetiği fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.huseyinkandulu.com/estetik-cerrahi/burun-estetikleri/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Burun estetiği fiyatları hastanelere göre değişiklik gösterebileceğinden operasyon öncesinde mutlaka doktor veya hastane yönetimi ile bu konuda görüşme yapılması gerekir. Ameliyat sonrasında iz kalmaması için özel dikişler ile hastanın bile zor fark edeceği şekilde dikişler atılır. Bir süre sonra dikiş ipleri eriyerek yok olur ve fark edilmeyecek şekilde operasyon doğala en yakın olarak tamamlanmış olunur. Ne istediğiniz hakkında detaylı olarak doktorunuz ile görüşmeniz sizin açınızdan daha faydalı olacaktır.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x