Oyunoynasana -->

Erkeklerde Meme Küçültme Ameliyatı ve Riskleri

10 Ağustos 2016 Çarşamba 13:05

Erkeklerde Meme Küçültme Ameliyatı ve Riskleri

Erkeklerde Meme Küçültme Ameliyatı ve Riskleri

 Kadın memesi gibi erkek memesi olanlar, günümüzde birçok klinikte erkeklere uygulanmış, talep edilen ve rağbet görülen erkek memesinde anormal büyüme söz konusudur. Fiziksel açıdan genişlemesi görülen göğüslerde sıkıntı birçok erkeğe endişe yaratarak adeta kişileri depresyona sokar. Fakat artık bu sıkıntıyı günümüz teknolojisi ile beraber kısa sürede iyileştirerek ciddi anlamda küçültmeler sağlanıyor.

Jinekomasti hastalığı, erkek memesinde şişme yani anormal büyüme olarak bilinir. Büyüyerek genişleyen göğüslerin çok sebebi olabilir. Bunun en yaygın nedenlerinden biri hormonal denge bozukluğu olarak bilinir. Genetik arka planıda olan bu hastalıkta, erkekleri çok rahatsız eden boyutlara kadar ulaşabilmekte olup, artık sıkıntıyı cerrahi operasyonlar ile atlatan kişiler çok rahat etmektedir.

Son Zamanlarda Ünlüler Jinekomasti Hastalığına Yakalanıyor
En çok rağbet gören illerin başında İstanbul olmaktayken ünlüler bile bu hastalıktan muzdarip olabiliyor. Örneğin son dönemlerde Murat Boz'un bu ameliyatı olduğu birçok haber sitelerinde ve gazetelerde görülmüştü. En iyi seçenek estetik cerrah ile tetkikleri tam anlamıyla yaptırıp bu konu hakkında tam bilgi sahibi olmaktır. Eğer operasyon söz konusu ise bunu tespit edip farkında olmak çok önemlidir.

Erkek Memesi Nasıl Küçülür?
Artık operasyonlara birçok klinik hizmet sağlıyor. Bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için erkeğin standart göğüs ölçülerini istemesi artık zor değil. Erkek memesi nasıl küçülür diye sorulan sorular artık boşta kalmıyor. Jinekomasti tedavisi artık çok kolay olmakla beraber çok hızlı ve seri bir biçimde ayağada kalkabiliyorsunuz.

Operasyonların ardından iz kalmaması için çok özenli ve titiz çalışmalar gerçekleşiyor. Operasyon yöntemi ile ilgili olan iz kalma durumlarında herhangi bir iz kalma durumu liposuction ile beraber yapılırsa iz kalmaması adına her şey yapıldığı takdirde küçültme operasyonlarında iz kalması söz konusu olmayabilir.

http://jinekomastiameliyati.net/

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x