Oyunoynasana -->

Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut’tan Ramazan Sokağına Ziyaret

06 Temmuz 2015 Pazartesi 18:45

Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut dün akşam Ramazan Sokağını ziyaret etti.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut'tan Ramazan Sokağına Ziyaret
Ramazan Sokağındaki tüm esnafları tek tek dolaşan Bulut bir sürede Hüseyin Karlıdağ ve ekibinin Kürsübaşı ziyafetini dinledi.

Ardından Ramazan Sokağı organizatörü Mustafa Karatepe ile görüşen Bulut, Ramazan Sokağını çok beğendiğini bu tür organizasyonların şehrin kültürüne renk kattığını vurgulayarak başta Mustafa Karatepe olmak üzere organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Organizasyon Yöneticisi Mustafa Karatepe ise Bulut’un ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirirken bu tür organizasyonların bireysel olarak yapılmasının güçlüğüne değindi.

Organizasyonun yapılmasında katkıları olan Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’a ve Elazığ Valisi Murat Zorluoğlu’na teşekkür eden Karatepe,“Bu organizasyonun şenlenmesinde katkı sağlayan başta Tekin Bulut olmak üzere sahne alan tüm sanatçı dostlarımıza ve teknik ekibinden sunucusuna kadar emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

STK'lardan destek beklediklerini yineleyen Karatepe ''Biz bu işi sosyal bir proje olarak görüyoruz bundan dolayı da sosyal sorumluluk çerçevesinde tüm STK'ların bu işin yanında yer almaları gerektiğini düşünüyoruz, yaptığımız konserleri sadece bir zümreye değil halkın geneline hitap edecek şekilde halka açık ve ücretsiz olarak organize ediyoruz takdir edersinizki bu yükün altında ferdi olarak kalkmak çok zordur, herkesin karınca kararınca destek olması gerekiyor'' dedi.

Elazığ Haber, Merkezi

metin -->

Yorum Gönder

@name x