Oyunoynasana -->

Pusula İnşaat Siteleri

14 Nisan 2016 Perşembe 18:30

Ekonomik krizlerde yatırımları durdurulan daha fazla yatırım yapılmayan bir alandır inşaat sektörü.

Pusula İnşaat Siteleri

Ekonomik krizlerde yatırımları durdurulan daha fazla yatırım yapılmayan bir alandır inşaat sektörü. Çünkü insanlar ekonomik krizler sırasında ev almaktan çok ellerinde ki malları tutmanın geçimlerini sağlamanın derdine düşerler. Dünyada şu anda bir ekonomik kriz vardır fakat Pusula İnşaat yatırımlarını durdurmamıştır. Çünkü Pusula İnşaat inşaat sektöründe yirmi bir yılı devirmiştir. Bu yirmi bir yılın sonunda ise edindiği deneyim ile insanlarımıza son derece karlı çıkacakları projeler tasarlamaktadır Pusula İnşaat.

 

Pusula İnşaat şehrin göbeğinden ziyade yükselen değerlere yönelerek yatırımlarını bu alanlarda yapar. Çünkü şehirlerin göbekleri oldukça maliyetli olur fakat şimdiden ucuza mal edilen projelerde ise geleceğe yatırım yapılabilir. Pusula İnşaat İstanbul’da beylikdüzü’nde yatırım yapmaktadır. Beylikdüzü’nde bir çok firma yatırım yapmasına rağmen bu yatırımlarını dağların başlarına toplu taşıma araçlarından uzak yerlere beylikdüzü merkezinden uzak bölgelere yaparak yatırımcılarını mağdur etmektedirler. Bizim projelerimizde ise yaptığımız siteler toplu taşıma araçlarına yakın merkeze yürüme mesafesinde içinde sosyal yaşam alanlarının bulunduğu birer yaşam alanıdır aslında.

 

Biz size içinde kalabileceğiniz dört duvardan daha fazlasını yapmaktayız. Yapığımız bu yapılar bir araya geldiğinde sizi sosyal yönden geri bırakmayan aslında şehrin kalabalığından uzakta yeşil alanlar içinde bir yer gibi durur iken şehre yürüme mesafesinde olan yapılardır. Yani dağ başında yapılar yapmaz Pusula İnşaat.

 

Sitelerimiz içerisinde açık yüzme havuzu kapalı yüzme havuzu çocuk oyun alanları çocuk parkları kapalı otopark yedi gün yirmi dört saat güvenlikli spor salonlu koşu yolu bulunan oturma alanı bulunan yeşil alanları bulunan siteler yapmaktayız sizlere. Pusula İnşaat inşaat sektöründe yirmi bir yıl geçirdikten sonra insanlarımızın nelere ihtiyaç duyduğunu neleri gereksiz gördüğünü nelerden vazgeçmek istemediğini artık anlamış durumdadır. Proje ekibimiz ise işlerinde son derece deneyimli ne yaptığının farkında olan ve yıllarca bu alanda hizmet vermiş insanlardan oluşur. Pusula İnşaat ile çalışmak ister iseniz ya da projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak ister iseniz sitemizde bizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Detaylı bilgi almak için Pusula İnşaat Tel: +90 212 854 11 04

 

Adres: http://www.pusulainsaat.com.tr

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x