Oyunoynasana -->

Mekpan Panel sistemlerinde yeni devir

09 Mayıs 2016 Pazartesi 17:21

Mekpan Panel sistemlerinde yeni devir

Mekpan Panel sistemlerinde yeni devir

            Artan nüfusla birlikte inşaat yapımları hızla artmış, buna bağlı olarak da gelişen inşaat sistemlerine Mekpan panel sistemleri de ayak uydurmuştur. Mekpan paneller şık olmasının yanı sıra, ses, ısı vesu yalıtımı sağlar. Mekpan paneller, çatı panel, cephe panel ve soğuk oda panelleri gibi çeşitlere ayrılır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz panel sistemleri boya sıva gibi kaplamalara ihtiyaç bırakmazlar. Ayrıca panel sistemleri çevreye de zarar vermezler

 

 Makpen Panel Nedir?

 

            Son yıllarda gelişen panel teknolojisi en yakın şekilde takip eden Makpen panel, poliüretan ve poliizosiyanürat ürünlerini kullanarak Türkiye 'de bir ilki gerçekleştirmiş, ve panel sektörüne yeni bir soluk getirip, daha modern, sağlam ve kullanışlı panel üretimi yapmaya başlamıştır.

 

 Neden Makpen Panel Tercih etmeliyim?

 

            Yapı sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Makpen, panel sistemlerinde en son teknolojiyi takip ederek, Konya' da bulunan 40,000 mt2 alanda ürünlerini büyük bir titizlikle üretmektedir. Gerek çatı paneli, gerek ise cephe paneli olsun deneyim ve kalite isteyen işlerdir. Çünkü aksi taktirde çözümü oldukça zor ve masraflı sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Makben ise, bu tür sorunlarla asla karşılaşmayacağınız yapı teknolojileriyle hizmet verir.

 

 Çatı ve ya Cephe Panelleri Her Yapıya Uygunumdur?

 

            Hem çatı panellerinde hem de cephe panellerinde farklı yöntemler kullanılır ve büyük ölçüde her binaya uygulanılabiliniz. Bu konuda destek almak için Mekpan Panel ile iletişime geçebilir ve aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

  Kaynak : http://www.habervideo.net/

 

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x