Oyunoynasana -->

MEHMET KATIRCI - HAYAT SADECE ÇALIŞMAKTAN İBARET DEĞİLİDİR

09 Mayıs 2016 Pazartesi 22:22

MEHMET KATIRCI - HAYAT SADECE ÇALIŞMAKTAN İBARET DEĞİLİDİR

MEHMET KATIRCI - HAYAT SADECE ÇALIŞMAKTAN İBARET DEĞİLİDİR

             Konya’nın ünlü iş adamlarından Mehmet KATIRCI söylediği sözle gündemlere oturdu. ‘’hayat sadece çalışmaktan ibaret değildir’’ sözü Mehmet Katırcı profiline uymadı. Ünlü iş adamının hayatı çalışmak, çalışmak, çalışmak olarak geçmiş, çok büyük işlere imza atmıştır.

 

            Ünlü iş adamı hayatının çeşitli dönemlerinde takdir edilmesi gereken işlere de ayırmıştır. Kısa kısa MEHMET KATIRCI hayatına değinecek olursak

 

 HAYATI

 

            Mehmet Katırcı 1949 yılında doğmuştur. Konya’nın ince minare ilçesinde dünyaya gelmiş ve askerlik dönemine kadar Konya’da büyümüştür. Askerliğini Ankara’da yapmıştır. Daha sonrasında baba mesleğini devam ettirmiştir. Hiçbir zaman bu işi devraldığı için pişmanlık duymayan Mehmet Katırcı –‘’Tekrar dünyaya gelsem. Yine aynı babanın oğlu olmak ve yine aynı işi yapmak isterdim.’ Diyor.

 

 KİŞİLİĞİ

 

            Dış görünüşünde sert bir mizaha sahip olan Mehmet KATIRCI herkesin ilk görünüşte çekindiği bir kişiliğe sahiptir. Aslında dış görünüş olarak ne kadar sert bir mizacı olsa da iç dünyası ve kalbi bir o kadar duygusal olan Mehmet Katırcı çok misafirperverdir. Her gün ofisinde misafir ağırlamaktadır.

 

 HAYVAN SEVERLİĞİ

 

            Konya’nın güzel semtlerinden bir olan Meram da oturan Mehmet Katırcı büyük bir evde yaşamaktadır. Evinde farklı hayvanlara da yer vermektedir. Bahçesinde bir köpek ekibi var, özel bir köpek yetiştirmekte olan Mehmet Katırcı eskisi gibi kuşlarıyla çok ilgilenemediğini dile getirdi. Ofisinde ve evinde muhabbet kuşları ve akvaryumları bulunan Mehmet Bey, özellikle balıkları ve papağanları çok sevdiğini belirtti. Çalışmaktan daha güzel olan şeylerde olduğunu renkli dünyasıyla bizlere yansıttı.

 Mehmet Katırcı'nın Yaptırdığı okul : http://www.egitimhane.com/meram-mehmet-katirci-imam-hatip-ortaokulu-o738479.html

 

 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x