Oyunoynasana -->

KADEM Elazığ İl Temsilcisi Esra Soylu'dan Kınama

20 Haziran 2015 Cumartesi 16:00

KADEM Elazığ Temsilcisi Av. Esra Soylu, Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde, geçtiğimiz pazar günü kaybolan ve üç gün sonra cesedi bulunan 18 yaşındaki Cansu Kaya'nın ölümüyle ilgili bir açıklama yaptı.

KADEM Elazığ İl Temsilcisi Esra Soylu'dan Kınama
Kadına yönelik her türlü şiddeti kınadıklarını ifade eden Av. Esra Soylu, şunları kaydetti:

"Bu tür acı olayların hiç yaşanmamasını temenni ediyorum. Kadınlarımıza yönelik şiddet olayların son bulmasına katkı sağlamak için KADEM tarafından önemli çalışmalar yapılmaktadır. Toplumumuzu derinden etkileyen bu tür eylemlerin son bulması için bir sivil toplum kuruluşu olarak üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Tüm gücümüzle kadınımıza yönelik gerçekleşen her şiddet eyleminin karşısında durmaya devam edeceğiz. Yasal zeminde gerekli düzenlemelerin yapılması için yeni dönemde de çalışmaya devam edeceğiz.

Meclis Komisyon görüşmelerinde ve Bakanlık nezdinde ki toplantılarda önerilerimizle, çözüme katkı sağlayacağız. Umuyoruz ki kadınımıza yönelik şiddet başta olmak üzere, her türlü şiddet ve istismar son bulsun. KADEM olarak suçluların en ağır şekilde cezalandırmaları için de mücadelenin içinde olacağız. Cansu kardeşimize rahmet, ailesine sabır diliyoruz" dedi

metin -->

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 2

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

İnan YENER 4 yıl önce yorumlandı

Bu şerefsizlerin kanı helaldir yakalayıp içerde sahip çıkıyorlar adaletin kalem kıması lazım...

0 Kişi beğendi.
Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

faik SOYLU 4 yıl önce yorumlandı

Allah güç kuvvet versin inşAllah

0 Kişi beğendi.