Oyunoynasana -->

Elazığ Sürsürü Mahallesi'nde Cadde ve Sokaklar Yenileniyor

17 Haziran 2015 Çarşamba 19:12

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Sürsürü Mahallesi'ndeki cadde ve sokaklarda hummalı bir asfalt bakım-onarım çalışması başlatıldı.

Elazığ Sürsürü Mahallesi'nde Cadde ve Sokaklar Yenileniyor
Tüm cadde ve sokakları tek tek elden geçiren ekipler, ihtiyaç duyulan her noktaya eşit hizmet götürmek için çalışıyor.

Yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Mahalle Muhtarı Abdulkerim Sarıaydın, "Elazığ kamuoyu önünde sunulan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz'a teşekkür ediyorum. Bir mahalle muhtarı olarak mahallemizle yapılan hizmetlerden dolayı çok huzurluyum, çok mutluyum. Vatandaşımız da mutlu, bizler de mutluyuz. Belediyemiz tek telefonla taleplerimizi sağlıyor. Mahalle sakinlerimiz beni arayarak Başkanımıza teşekkürlerini iletiyorlar. Ben de mahalle sakinlerimiz adına Belediye Başkanımıza teşekkürlerimi iletiyorum" diye konuştu.

Öte yandan yeşil alan ve parklarla şehre yepyeni bir kimlik kazandırma yolunda çalışmalarını sürdüren Elazığ Belediyesi, Sürsürü Mahallesi, Mimberli Sokak'ta yeni bir park inşasına başladı. Çevre düzenleme çalışmaları doğrultusunda yapımına başlanan yeni park, ekiplerin yoğun çalışmalarıyla kısa sürede tamamlanarak, hizmete sunulacak.

metin -->

Yorum Gönder

@name x