Oyunoynasana -->

BİRLİKTE YARINLARA

26 Nisan 2016 Salı 21:07

Başarının tadını alan bir insan sürekli yeni bir başarı katmak istiyor kendine. Çünkü o başarı insana özgüven duygusunu da yaşatıyor aslında.

BİRLİKTE YARINLARA

Başarının tadını alan bir insan sürekli yeni bir başarı katmak istiyor kendine. Çünkü o başarı insana özgüven duygusunu da yaşatıyor aslında. İnsan kaynaklarıyönetimi o başarıyı yaşamakta büyük role sahip. Bizlerde bunu kendimize görev bilerek, insan kaynakları ve yönetimine dair kendini geliştirmek isteyen gerek kendi alanında gerek farklı alanlarda iş imkanı isteyen, düşünen çalışanlara ve bireylere bir eğitim programı hazırladık. Bu eğitim programı sayesinde bildiklerinize yenisini eklerken, bilmediklerinizi de unutmamak üzere öğretmeyi hedefledik.

MEB onaylı İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimimiz ile http://www.mebakademi.com/egitimler/132-meb-onayli-insan-kaynaklari-uzmanlik-egitimi.html linkinde göreceğiniz üzere sizleri gerekli seviyeye ulaştırmak için uzman eğitim kadromuz ve dokümanlarımızla sizlerleyiz. 30 Nisan 2016 ve 29 Mayıs 2016 tarihleri arasında başlayacak olan hafta sonu programlarımız için elinizi çabuk tutun. Bu eğitim size referans olarak geleceğinizi şekillendirecek. İddaa ediyoruz! Sadece hafta sonları olmayıp, hafta içi eğitimlerimiz de mevcut. 10 gün boyunca ve toplam 60 saat olmak üzere uygulanacak olan programımızda devamlılık esastır. Sadece iş imkanı olarak değil, kendi işinde kendini geliştirerek yükselmeyi ve donanım kazanmayı hedefleyenler içinde programımız çok uygun. Toplam 950 TL olmak üzere doküman ve CD’lerimiz ücrete dahil oluyor. Üstelik eğitim yerimizin İstanbul’un Kadıköy ilçesinde olması, ulaşım konusunda da sıkıntı yaşatmıyor.13 Modülden oluşan eğitim içeriğimizle birlikte her türlü soruya cevap bulabiliyorsunuz. Modül içeriklerimiz personel alımı, ücretler, terfiler, primler, tazminatlar, iş başvuruları veya talepleri, form bilgileri ve aklınıza gelen gelmeyen içerikleri kapsamaktadır. Kendinize yeni bir bilgi deneyimi katacağınız bu eğitim sayesinde yükselebilme şansını sizlere veriyoruz. Özellikle eğitimimize devamlı katılarak, sizlere vereceğimiz MEB onaylı uzmanlık eğitim sertifikası ile kendinizi farklı bir iş alanında bulabilirsiniz hem de daha yüksek bir mertebede çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.Veyahut çalışanlarınıza daha kaliteli bilgiler vererek motivasyonlarını artırabilir, onları çalışmaya teşvik edebilirsiniz. Çalışanlarımızı düşünerek yaptığımız hafta sonu programları haricinde hafta içi programlarımız da mevcut söylediğimiz gibi. Pazartesi’den Cuma’ya her gün uygulanan derslerimiz de 60 saate tekabül ediyor. Tek farkı, hafta sonu programlarımız sadece hafta sonları uygulandığı için 5 hafta sürüyor fakat genele bakınca 10 güne eşitleniyor, hafta içi programlarımız ise dediğimiz gibi 10 gün sonunda bitiyor. Avantajlı programlarımız ile sizleri beklemekteyiz.

İnsan kaynakları konusunda a’dan z’ye her türlü bilgiye kavuşabileceğiniz bu program teorik ve uygulamalı olarak sizlere eğitim sunacak. İnsan kaynakları nedir dendiğinde aklınıza ne geliyorsa bu eğitimde kazanacaksınız. Şöyle ki, işsizliğin arttığı şu dönemlerde bireylerin kendini geliştirerek ve donanım kazanarak bir yerlere gelebilme mücadelesinde bizlerde rol almak istiyoruz. Eğer katılım sağlamak istiyorsanız yukarıda bulunan linkteki mail adresimizden ve telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyarız. Birlikte yarınlara! 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Ceren ESENGÜL 11 ay önce yorumlandı

insan kaynakları eğitimi konusunda detaylı ve çok faydalı bir yazı olmuş. böyle bir eğitime zaten ihtiyacım vardı. teşekkür ederim.

0 Kişi beğendi.