Oyunoynasana -->

Bebe ve Çocuk Giyimi

17 Mart 2016 Perşembe 23:25

Bebe kıyafetleri alışverişi, anne adaylarının en özel alışverişidir. A’dan Z’ye tüm ince detayları düşünmek, bebeğinizin tenine ilk değecek kıyafetleri seçmek, küçük bedenlerini alınan kıyafetlerin içinde hayal etmek, şüpheniz her anneye heyecan verir.

Bebe ve Çocuk Giyimi

Bebe kıyafetleri alışverişi, anne adaylarının en özel alışverişidir.  A’dan Z’ye tüm ince detayları düşünmek, bebeğinizin tenine ilk değecek kıyafetleri seçmek, küçük bedenlerini alınan kıyafetlerin içinde hayal etmek, şüpheniz her anneye heyecan verir. Bursa bebecilerinin bulunduğu Yıldırım ilçesine bağlı Vişne Caddesinde aradığınız tüm bebe ürünleri ve kıyafetlerini bulabileceğiniz, size liste yapmadan bile eksiksiz alışveriş imkânı tanıyan firmalar mevcuttur.

Bursa, bebe giyimi ve çocuk giyiminde ülkenin lider şehridir. Aynı zamanda Bursa’dan tüm dünyaya yapılan bebe ve çocuk giyimi ihracatları sayesinde, ülkemizin adı dünya çapında ünlenmiştir. Bebe ve çocuk giyimi ihracatı sayesinde ülke ekonomisine de büyük katkıda bulunan Bursa bebecileri,  toptan ve perakende satış yaparak hem büyük mağazalara ürün stoğu sağlayabilmekte, hem de perakende alışverişlerde müşterilere yardımcı olabilmektedirler.

Bursa bebecileri arasında adını her daim ön planda tutmayı başarabilmiş, sektörün lider firması Overdo Kids, bebeklerinizin ilk kıyafetlerine imzasını atmaktan her daim mutluluk duymaktadır. Overdo Kids, bebe giyiminin, tekstil sektörlerinin en hassas kolu olduğu bilincini her daim taşımaktadır. Bu yüzden bebeklerinizin kıyafetlerinin üretiminde kullanılan iplikten, kumaşa, renklendiricilere kadar her bir malzemeyi tek tek çalışarak seçmektedir. Üretim sürecine başlamadan önce uzun araştırmalar yapmakta ve konusunda uzman çalışan kadrosu ile yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları sonucu üretime geçmektedir. Overdokids, Bursa bebecileri çarşısında 16 yıldır müşterilerine yalnızca özel tasarım şık kıyafetleri değil; aynı zamanda kalite ve güveni de sunmaktadır.

Sağlıklı giyimin öncüsü Overdo Kids’in, bebe kıyafetlerini seçerken anne babalara da tavsiyesi, sezon modasını takip ederken, sağlıktan ve kaliteden  ödün vermemeleri.  Bursa ucuz bebe giyim sektörünün öncü firması Overdo Kids’in ürettiği bebe ürünlerini, bebe ürünleri satan mağazaların hemen hemen hepsinde bulabilmek mümkün.

Bursa’nın en ucuz bebe giyim imalatçısı olan Overdo Kids, kaliteyi ucuza almanın en doğru adresi olma ayrılcalığını yıllardır adında taşımanın haklı gururunu yaşıyor. Ayrıca online toptan satış konusunda da müşterine destek vererek, adrese teslim toptan ürün konusunda satış öncesi ve sonrası destek veriyor. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan ve müşterilerinin görüşlerine verdiği değerle adında söz ettiren firma, Bursa ucuz bebe giyim imalatçıları arasında müşterilerine seçkin ve kaliteli hizmet sunmanın da mutluluğunu yaşıyor.

Kalite ile sağlıklı giyimin beraberinde şıklığın da eşlik ettiği birbirinden güzel bebek kıyafetleri,  her mevsim yeniden tasarlanarak alıcı ile buluşturuluyor.  Kesintisiz olarak yürüttüğü Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra, yeni fikirler edinmek ve trendlerden haberdar olmak için katıldığı fuarlar sonrasında her çalışma öncesi özgün fikirler ve heyecanla işe başlayan Overdo Kids için kalite sadece belgelenmiş bir kavram değil, markası ile özdeşleşmiş bir bütündür.

Özgün ve modern tasarımların yanında şıklık ve kalite anlayışından ödün vermeyen Overdo  Kids’in özverili çalışmaları, kendisine layık görülen bir çok kalite belgesi ile taçlanmıştır. Overdo Kids, kazanmış olduğu bu kalite belgelerini çalışmalarının neticesi olarak görmek yerine, “sadece bir başlangıç” olarak nitelendiriyor. Tekstilde,kalite ve sağlık ile şıklık ve modernliğin birbirinden ayrılmaz kavramlar olduğunun altını her fırsatta çiziyor.

Overdo Kids’in imalatını yaptığı tüm bebe ve çocuk ürünlerine,  yurt içinde ve yurtdışında, aynı zamanda seçkin alışveriş merkezlerinin mağazalarında rastlamanız mümkün. Eğer siz de %100 yerli kumaş ile üretilmiş, rengarenk, birbirinden özel , şık ve ekonomik modellerin yer aldığı Overdo Kids’in koleksiyonu ile hala tanışmadısanız, Bursa’nın Yıldırım Semtinde bulunan geniş showroom’unu ziyaret ederek ürünlere daha yakından bakma imkanına sahip olabilirsiniz.

Overdo Kids’te sevdiklerinizin çocuklarına, bebeklerine ya da yakınlarınıza uygun hediyelikler bulmanız da mümkün. En ucuz bebe badisi ve bebe elbisilerini bulabileceğiniz ürünlerin arasında, ayrıca zıbın seti, hastane çıkışları, tulumlar ve daha pek çok ürüne ulaşabilirsiniz. Overdo Kids’İn 0-12 yaş arası, her yaş ve bedene uygun yeni koleksyonuna www.overdokids.com adresine tıklayarak “ürünlerimiz” sekmesinden göz atabilirsiniz.

Bursa bebecilerinin lider firması olan Overdo Kids, uzun senelerdir ürettiği bebe ve çocuk kıyafetlerinde şıklık ve modernliğin yanı sıra müşterilerinin hassasiyetlerine uygun tasarımlar yapıyor.  0-12 yaş arası toptan bebek kıyafetleri üretiminde, her kesimden çocuğun gardrobuna ulaşabilme imkanına sahip olmanın sevincini yaşarken, müşterilerine sunduğu sonsuz güvenle geleceğin liderlerini giydirmeye devam ediyor.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x