Oyunoynasana -->

Eminevim Elazığ’da Tapu Teslim Töreni Gerçekleştirdi

21 Kasım 2015 Cumartesi 11:20

Eminevim Elazığ’da tapu teslim töreni gerçekleştirdi. Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, “Çeyrek asırdır insanlarımızın ihtiyaçlarını elbirliği sistemimizle karşıladık. Önce otomobillerini verdik şimdi ise evlerini veriyoruz. Bu tarif edilemez bir mutluluk” dedi.

Eminevim Elazığ'da Tapu Teslim Töreni Gerçekleştirdi

Eminevim Elazığ’da tapu teslim töreni gerçekleştirdi. Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, “Çeyrek asırdır insanlarımızın ihtiyaçlarını elbirliği sistemimizle karşıladık. Önce otomobillerini verdik şimdi ise evlerini veriyoruz. Bu tarif edilemez bir mutluluk” dedi.

24 yıldır insanlarımızın faizsiz ev sahibi olmasını sağlayan Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Eminevim Elazığ’da gerçekleştirdiği tapu teslim töreniyle ailelere tapularını teslim etti. Törende konuşan Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, “Bünyemizde bulunan Eminevim ile yıllardır insanlarımızın faizsiz sahibi olmalarını sağladık ve devam ediyoruz. Elazığ’da ki tapu teslim törenimizde bunlardan bir tanesi. Edirne’den Ardahan’a Türkiye’nin her yerinde tapu teslim törenlerimiz devam ediyor. Buda insanlarımızın bize olan güveni inancı sayesinde oluyor. Bu gün Elazığ’da tapuları teslim ettik yarın ülkemizin başka bir yerinde teslim edeceğiz. İnsanlarımızın bize bizim de onlara olan bu güven ve inancımız daha nice uzun yıllar devam edecek ve her zaman dediğimiz gibi; evsiz vatandaş bırakmayacağız. Çeyrek asırdır insanlarımızın ihtiyaçlarını Elbirliği sistemimizle karşıladık. Önce otomobillerini verdik şimdi ise evlerini veriyoruz. Bu tarif edilemez bir mutluluk” diye konuştu.

“ŞUANA KADAR 10 BİN TESLİMAT”

Bundan 24 yıl önce bu işe başladıklarında kendilerine bir hedef koyduklarını anlatan Üstün, şunları kaydetti:

“İnsanlarımızın neye ihtiyacı varsa onu elbirliği sistemiyle karşılayacağız. İnsanlarımızın bize olan ilgisi ve güveninden de bunda da başaralı olduğumuza inanıyorum. Tam çeyrek asır olmuş. İnsanlarımızı önce otomobil sahibi yaptık şimdi ise hem otomobil hem ev sahibi yapıyoruz. Her geçen gün hedeflerimizin üzerine koyarak devam ediyoruz. 2015 yılı içinde 10 bin otomobil ve ev teslimatı yaptık. 6 bin ev teslim ederken 4 bin otomobil teslim ettik. Önümüzdeki sene içerisinde bu sayımızı aşıp, yeni hedeflerimize ulaşacağımızdan ve insanlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.”

“35 BİN İNSAN EV SAHİBİ OLDU”

Her sene teslimatlarının artarak devam ettiğine dikkat çeken Üstün, şu ifadelerde bulundu:

“Bugüne kadar insanlarımıza toplam 80 bin bin teslimat yaptık. Bugün Elazığ’da olduğu gibi, binlerce ailemizin mutluluğuna ortak olduk. Kimisi otomobiline kavuştu, kimisi evine. Ama hepsinin ortak bir yanı vardı oda mutlulukları. Bu zamana kadar hep haylini kurdukları otomobillerine ve evlerine elbirliği sistemimiz ile kavuştular. 45 bin ailemiz otomobil sahibi olurken, 35 bin ailemizde ev sahibi oldu. Bugüne kadar söylediğimiz bir şey vardı. İnsanlarımızın neye ihtiyacı varsa onu elbirliği sistemi ile karşılayacağız. Otomobil ile başladık ev ile devam ediyoruz. Sadece bunlarla yetinmeyeceğiz. Eğitimden, tatile, enerjiden tarım ve hayvancılığa insanlarımızın bütün ihtiyaçlarını elbirliği sistemimiz ile karşılayacağız. Bunlarla ilgili çalışmalarımız başladı ve tüm hızıyla devam ediyor.”

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x