Oyunoynasana -->

Tunceli Üniversitesi Rektörü Ubeyde İpek'e Ziyaret

12 Ağustos 2015 Çarşamba 17:02

Elazığ Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş ve Elazığ Bakırcılar ve Züccaciyeciler Esnaf Odası Başkanı AlaaddinTanyıldızı Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek’i makamında ziyaret etti.

Tunceli Üniversitesi Rektörü Ubeyde İpek'e Ziyaret
Ziyarette açıklamalarda bulunan Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş Elazığlı bilim adamlarını böyle güzel mevkilerde görmekten dolayı çok mutlu olduklarını belirterek Rektör Prof. Dr. Ubeyde İpek’in Tunceli Üniversitesini daha iyi yerlere taşıyacağına inancımızın tam olduğunu ifade ederek açıklamasına şu şekilde devam etti.

“Değerli Rektörümüzü daha önce ziyaret etmek isterdik ama hocamızın ve bizlerin iş yoğunluğundan dolayı ziyaretimiz bugüne kaldı. Ben ve odamın üyeleri adına Tunceli Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Ubeyde İpek hocamıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Ülkemizde son günlerde istemediğimiz terör saldırıları meydana geliyor ama kimsenin unutmaması gereken bir şey var oda ülkemizin kardeşliğini kimsenin bozamayacağıdır. Ben şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabır ve başsağlığı diliyorum” dedi.

Elazığ Bakırcılar ve Züccaciyeciler Esnaf Odası Başkanı Alaaddin Tanyıldızı ise kendilerini kabul eden Rektör Ubeyde İpek’e teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Tunceli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ubeyde İpek’te ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş ve Elazığ Bakırcılar ve Züccaciyeciler Esnaf Odası Başkanı Alaaddin Tanyıldızı’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Daha sonra Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş ve Elazığ Bakırcılar ve Züccaciyeciler Esnaf Odası Başkanı Alaaddin Tanyıldızı, Tunceli Üniversitesi Özel Kalem Müdürü Kayahan Topal’ıda ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.
metin -->

Yorum Gönder

@name x