Oyunoynasana -->

Tek Kullanımlık Elektronik Cüzdan

08 Nisan 2016 Cuma 19:26

Paykasa, Satınalmak, dilediğiniz kadar para yüklemek ve anlaşmalı e-ticaret sitelerinde kullanmak şimdi çok kolay.

Tek Kullanımlık Elektronik Cüzdan

Paykasa, Satınalmak, dilediğiniz kadar para yüklemek ve anlaşmalı e-ticaret sitelerinde kullanmak şimdi çok kolay. Online alışverişin yaygınlaşması sonucu güvenli, hızlı ve kolaylık sağlayan ödeme yöntemleri oldukça gelişti. Bu ödeme sistemlerinden biriside tüm dünyada geçerli ön ödemeli ve tek kullanımlık,  e-cüzdan hizmeti veren Paykasa’dır. Ve bu cüzdana çeşitli voucher kodları kullanarak ödeme yapılır. Bu konuda merkezi Türkiye’de olan Arya Bilişim ve Org. Hiz. İth. Ltd. Şti. sattığıPaykasa ürünü satmak için gerekli tüm yetki belgelerine sahiptir. Şirketimiz hızlı hizmet ucuz ve sabit fiyat garantisi ile dört senedir müşterilerimize hizmet vermektedir. Ürünümüz Paykasa Bozdurma şeklinde de hizmet vermektedir.

Birçok çevrimiçi alış veriş sitesi ile anlaşması olan, Ucuz Paykasa Satın almanız, hiçbir şekilde kimlik bilgilerinizin sorgulanmamasını sağlar.Bu karta sahip olmanız bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmeden güvenli ve hızlı alışveriş yapmanıza yardımcı olur. Bu sistem sınıfında en hızlı bir şekilde satın alınarak kullanabileceğiniz ön ödemeli sistemlerden birisidir. Bu sisteme Arya Bilişim ayrıcalığı ile çok kolay sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler şunlardır: Sabah 09.00 ile gece 02.00 saatleri arasında canlı destek bölümünden iletişime geçiniz. Almak istediğiniz kartın miktarını belirtiniz. Konusunda uzman olan ekibimizin verdiği hesap numarasına kartın miktarını yatırınız. Ekibimiz yatırdığınız bedeli beş dakika içinde kontrol edip size dönecektir. En son olarak ta bize vermiş olduğunuz gsm numarası veya mail adresine Paykasa bilgilerini göndereceğiz.

 Ön ödemeli kartlar konusunda dört yıldır yasal olarak kesintisiz ve kaliteli hizmet verenArya Bilişim ve Org. Hiz. İth. Ltd. Şti. güvencesi ile Türkiye’de ve dünyada satışı yapılmakta olanPaykasa Satınalmanız hiçbir kredi kartına sahip olmadan istediğiniz kadar para yükleyerek kullanabilirsiniz. Güvenli olduğunu kanıtlamış olan bu kart tek kullanımlık şifreden oluşur. Kartı satın almak için müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek, havale veya kredi kartı ile ödeme yöntemlerini kullanarak anlaşmalı siteleri ziyaret edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x