Oyunoynasana -->

Elazığ'da Özel İdare Parke Tesisi İhaleyle Kiraya Verilecek

30 Temmuz 2015 Perşembe 18:09

Elazığ İl Özel İdaresine ait Sarıçubuk Köyünde bulunan parke üretim tesisinin işletmesi yapılacak ihale ile 3 yıllığına kiraya verilecek.

Elazığ'da Özel İdare Parke Tesisi İhaleyle Kiraya Verilecek
Elazığ İl Genel Meclisi Başkanı M. Baki ÖlçücüSarıçubuk’ta bulunan ve beton parke taşı bordür üretimi ile beton santralinin işletmesinin üç yıllığına kiraya verileceğini açıkladı. Ölçücü tesisin yatırımcılar açısından cazip kazanç imkânısunduğunu duyurdu.

Elazığ İl Genel Meclisi Başkanı M. Baki Ölçücü yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi, “Elazığ İl Özel İdaremiz tarafından yerleşim alanlarının üstyapı ihtiyacını karşılamaya dönük olarak yatırımı gerçekleştirilen, makine ve ekipmanı kurulan, elektrik, su ve diğer altyapısı tamamlanan, Elazığ İl Özel İdaremize ait Sarıçubuk Köyündeki şantiyemiz içerisinde kurulan parke üretim tesisimiz 3 yıllığına kiraya verilecektir. Tesisimizde çift hazneli otomatik parke üretim band ve makine, 30 m3 beton santrali ve diğer ekipmanlar yer almakta ve saatte 120 m2 parke üretim kapasitesi bulunmaktadır.Ayrıca, ihale şartname ve eklerinde de belirtildiği gibi İl Özel İdare yatırımlarımızda kullanılmak üzere ihale sonucuna göre belirlenecek miktarda kilitli parke alım garantisi verilecek olup, tesisimiz sahip olduğu altyapı, depolama ve ulaşım kolaylıkları, şehir merkezine yakınlığı ve tam otomatik üretim teknolojisi ile yatırımcılar için oldukça cazip kazanç imkânısunacak ve yatırımcısına kısa zamanda memnuniyet sağlayacak bir yapıdadır.

11Ağustos 2015 tarihinde, AÇIK İHALE VE PAZARLIK usulü ile yapılacak olan ihale ilgili ayrıntılı bilgiler idaremizin web sayfasında (www.elazigozelidaresi.gov.tr) adresinde yer almaktadır”.

Elazığ Haber, Merkezi

metin -->

Yorum Gönder

@name x