Oyunoynasana -->

Celalettin Hakan KATIRCI "Başarı Fırsatları Kaçırmamaktır "

11 Mayıs 2016 Çarşamba 18:14

Celalettin Hakan KATIRCI "Başarı Fırsatları Kaçırmamaktır "

Celalettin Hakan KATIRCI

 

            İş dünyasının başarılı ve adından sıkça söz ettiren işadamlarından olan celalettin hakan katırcı İş hayatında başarı olmak ve hedeflerine ulaşmanın yolunu anlattı. Her geçen gün artan ve farklılaşan ihtiyaçlar, beklentiler ve sürekli gelişen teknolojiler karşısında yenik düşmemek için yeniliğe açık olmanın başarılı olmakta büyük etkisi olduğundan bahsetmektedir. Aynı zamanda piyasada büyümek için fırsatları değerlendirmek gerektiğinden bahsedilmektedir.

 

            Üretim ve kalite anlamında yenilikçi fikir ve anlayışın kendileri için önemli bir ölçüde değer taşıdığını ve bunları hayata geçirecek gerekli tüm Ar-Ge çalışmalarının uzman ekibi tarafından devam etmekte olduğunu bilmekteyiz. Ticaret hayatındaki idaası ve yaptığı birbirinden başarılı işlerle adından sıkça söz ettiren CELALETTİN HAKAN KATIRCI iş dünyasında ki güvenilirliğinin sağlam bir vizyona bağlı olduğunu, güzel bir ekip çalışması, sağlam ekipmanlar ve kaliteli hizmetten geçtiğini bildirmektedir.

 

            Alanında oldukça başarılı işlere imza atan Celalettin Hakan Bey: Konya da 2011 yılından itibaren üretimini sürdüren yapı sektöründe Türkiye' nin çeşitli yerlerinde 30 u aşkın bayilikler açarak iç ve dış piyasalarda yükselmeyi hedeflediklerini, Üretim kapasitelerini arttırarak en kaliteli ve en güvenilir ürünleri üretmeye devam edeceklerini bildirmektedir.

 

            Sunulan hizmetlerin yanı sıra en önemli özellikleri insan memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Türkiye ve Konya ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir. İstihdama önemli katkıda bulunan firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan KATIRCI genç bir bakış açısı ve dinamik ekibiyle hizmet verdikleri alanlarda yine rakipsiz olmayı sürdürmektedir.

http://www.sanliurfahaber.com.tr/celalettin-hakan-katirci-mn-en-buyuk-mutlulugu-cocuklari-158415h.html

 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x