Oyunoynasana -->

Elazığ’da İki Farklı Yerde Çıkan Yangınlar Kontrol Altına Alındı

31 Temmuz 2015 Cuma 21:14

Elazığ’da öğleden sonra iki farklı yerde de yangın çıktı. Çıkan yangınlar itfaiye ve orman söndürme ekipleri tarafından kontrol altına alındı.Elazığ’da öğleden sonra ilk olarak Harput mahallesinde yangın çıktı. Tarihi Harput...

Elazığ'da İki Farklı Yerde Çıkan Yangınlar Kontrol Altına Alındı
Elazığ’da öğleden sonra iki farklı yerde de yangın çıktı. Çıkan yangınlar itfaiye ve orman söndürme ekipleri tarafından kontrol altına alındı.
Elazığ’da öğleden sonra ilk olarak Harput mahallesinde yangın çıktı. Tarihi Harput mahallesinde otluk alanda başlayan yangın bir anda rüzgarın etkisiyle dağlık alanlara sıçrayıp, civar evlerin bahçelerine sıçradı. Kısa sürede büyüyen yangında İtfaiye ekipleri, TOMA’lar, panzerler ve vatandaşların müdahalesiyle yangın kontrol altına alındı. Aynı saatlerde Çalıca Köyü’nde de yangın meydana geldi. Elazığ Belediyesi itfaiye ekipleri ve Orrman Bölge Müdürlüğü ekipleri müdahaleler sonucunda yangın kısa sürede kontrol altına alındı.
Bugün öğle saatlerinde de kent merkezinde Hicret mahallesinde yangın çıkmış 6 ev,1 ahır zarar görmüş ve 30 hayvan telef olmuştu.
Yangınlarla ilgili soruşturma başlatıldı.
Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x