Oyunoynasana -->

Elazığ Emniyet Müdürlüğü'nden Kaçak Sigara ve Esrar Operasyonu

23 Temmuz 2015 Perşembe 16:44

Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü tarafından, Uyuşturucu Madde ve Kaçak Sigara Ticareti yapan şahısların yakalanmasına yönelik 20 Temmuz 2015 günü operasyon düzenlendi.

Elazığ Emniyet Müdürlüğü'nden Kaçak Sigara ve Esrar Operasyonu
Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şubeden yapılan açıklama şöyle ;''Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğümüz tarafından, Uyuşturucu Madde ve Kaçak Sigara Ticareti yapan şahısların yakalanmasına yönelik 20 Temmuz 2015 günü yürütülen operasyonel faaliyetler kapsamında;

Bir araçta yapılan aramada daralı 2 kilo 954 gr kubar esrar maddesi ele geçirildi. Y.E.G. ve K. K. isimli iki şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Şahıslar sevk edildiği ilimiz adli makamlarınca tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

21 Temmuz 2015 günü başka bir araçta yapılan aramada net 1 kilo 950 gr kubar esrar maddesi ele geçirildi. İ. A. isimli bir şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Şahıs sevk edildiği ilimiz adli makamlarınca tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Aynı gün Yeni mahallede bulunan bir ikamette yapılan aramada ise çeşitli markalarda 2 bin 190 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi. Bir şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Şahıs ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.Elazığ Emniyet Müdürlüğü olarak her türlü suç ve suçluyla mücadelemiz aralıksız devam edecektir.''Denildi.

Elazığ Haber, Merkezi
metin -->

Yorum Gönder

@name x