Oyunoynasana -->

X Marks Nedir ?

30 Eylül 2016 Cuma 07:16

X Marks Nedir ?

X Marks Nedir ?

 X Marks son zamanların en çok kullanılan internet tarayıcısı eklentileri arasında yer alıyor. En çok kullanılan eklentiler arasında yer almayı bir kenara bırakın en popüler internet tarayıcısı eklentisi diyebiliriz. X Marks krem araştırdığım ve öğrendiğim bilgiler doğrultusunda sadece Firefox internet tarayıcısında kullanıldığını biliyorum fakat Google Chrome internet tarayıcısında da aktif olarka X Marks kullanıldığı söylentiler arasında. Olayı toparlayacak olursak eski yıllarda Firefox internet tarayıcısının kurduğu bir eklenti olan X Marks eklentisi gelişerek günüme kadar geldi ve Google Chrome gibi popüler internet tarayıcılarında aktif olarak kullanılabilmekte.

 Beta sürümünden başarılı olarak çıkış yapan X Marks eklentisini dünya genelinde ve ülkemizde milyonlarca kişi kullanıyor diyebiliriz. X Marks eklentisini kullanan binlerce hatta milyonlarca kullanıcı günler , haftalar , aylar ve hatta yıllar geçse bile eklentiyi hâlâ aktif olarak kullanmakta.

 X Marks eklentisinin asıl ve ana amacı seçilen yer imlerinin hesaplar aracılığıyla aktarılabilmesi. Örneğin ofisindeki bilgisayarınızda internette gezerken bir internet sitesini çok sevdiniz veya ilginizi çekti , site adresini , başlığını uzun uzun ezberlemek yada not almak yerine yer imlerine ekliyorsunuz. Eve gittiğinizde bu siteyi veya adresi tekrar ziyaret etmek istediğinizde giremiyorsunuz çünkü kullandığınız bilgisayarlar aynı değil. İşte bunun gibi talihsiz olayları yaşamak istemiyorsanız X Marks eklentisini kullanmalısınız. X Marks offical ile yer imlerine eklediğiniz siteyi X Marks otomatik hesabınıza kayıt ediyor. X Marks hesabınıza başka bilgisayar ile giriş yaparak yer imlerinize anında , kaybetmeden ulaşabiliyorsunuz.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x