Oyunoynasana -->

VARİS NEDİR

17 Ağustos 2016 Çarşamba 20:13

VARİS NEDİR

VARİS NEDİR

  İnsan derisinin altında bulunan toplardamarların genişlemesi ve şekil almasına varis denir. Genelde bacak derisinin altındaki damarlarda meydana gelen varisler mavimsi bir renkte olur. Bir diğer varis türü ise kılcal damar çatlamalarından ve örümcek şeklini alan damarlara denir. Bazı insanlarda varisler sadece görüntü kirliliği meydana getirirler bu tür vakalarda varisler ağrı ve sızı vermezler. Bazı kişilerde ise tam tersine varis ağrı ve sızılarından dayanılmaz bir hal alır. Varis olan bir damarda kan pıhtısı oluşmaktadır. Varisli bir bacakta şişme ve kızarıklık meydana gelmektedir.

Yaz aylarının başlamasıyla varis hastalığı olan kişilerin ağrıları çekilmez bir hal alır. Uzun müddet güneş ışınlarına maruz kalan kişilerde varis hastalığına yakalanma riski vardır. Sürekli ayakta veya oturarak çalışmak zorunda olan insanlarda ve uzun süre seyahat edenlerde varis tehdidi taşımaktadırlar. Uzmanlar yaptıkları açıklamalarında güneşe yarım saatten fazla maruz kalmış kişiler ve kumda güneşlenen kişilerin mutlaka soğuk su ile duş almalarını belirtmişlerdir. Varis hastalığı olan kişilerin antivaris tozu kullanarak hastalıklarını tedavi edebilirler.

ANTİVARİS TOZU

Antivaris tozu saf su ile karışımı yapılmış olan trokserutın hücresi deri altındaki damar içine işleyerek pıhtılaşmakta olan kanı dağıtmaktadır. Kullanmadan 15 dakika önce saf su ile karışımı yapılması gereken antivaris bileşeni  uygulanan bölgede 3 dakika kadar kısa bir süre içinde damarlara işleyip tedavi edici özelliğe sahiptir.

Antivaris tozu içinde hiçbir şekilde kimyasal madde bulunmadığı için kan hücrelerini rahat bir şekilde iyonize eder. Aloe Vera ve Saf suyun etkisi olmadan Trokserutin tek başına herhangi bir işlem görmemektedir. Bu sebepten dolayı uzun aylar üzerinde çalışmalar yapılan antivaris tozu mükemmel bir buluştur. Antivaris tozunu kullanmaya başladığınız andan itibaren rahatlığını ve tedavi edici özelliğini göreceksiniz.

ANTİVARİS NASIL HAZIRLANIR?

Öncelikle satın almış olduğunuz antivaris tozunu bir kaba boşaltın. Ardından saf su ile karıştırmaya başlayın antivaris içeriğinde saf su bulunmaktadır. Ortalama 3 ile 4 dakika karıştırabilirsiniz. Karıştırmakta olduğunuz antivaris tozunu karıştırma hızı fark etmez. Hazırlamış olduğunuz antivarisi ağrılı bölgeye iyice masaj yaparak yedirin. 15 dakika boyunca masaj ile yedirmiş olduğunuz antivarisi işlem sonunda silebilirsiniz. Kullanımı çok rahat olan antivaris ile rahat bir nefes alacaksınız.

ANTİVARİS KULLANANLAR

Uzun aylar boyunca üzerinde çalışmaları süren antivartis çeşitli laboratuarlarda testleri yapılmış. İleri gelen üniversitelerde deneyleri yapılmış başarı ile insanlık hizmetine sunulmuştur. Sağlık programlarına konu olan antivaris kısa süre içinde dilden dile yayılmış varis hastalarının vazgeçilmez bileşeni olmuştur.

Antivaris kullananlara sorulduğunda düzenli olarak 2 aylık kullanımda % 90 oranında varislerden kurtulduklarını bilimsel olarak açıklamışlardır..Antivaris tamamen doğal olduğu için insan sağlığına hiçbir zarar vermemekle beraber hiçbir yan etkisi de yoktur 

Kaynak: http://www.antivaris.gen.tr

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x