Oyunoynasana -->

Toyota Corolla Cam Rüzgarlığı OtoMarketin’de İndirimde!

24 Eylül 2016 Cumartesi 18:12

Toyota Corolla Cam Rüzgarlığı OtoMarketin’de İndirimde!

Toyota Corolla Cam Rüzgarlığı OtoMarketin'de İndirimde!

   Araç kullanan insanların en fazla şikayet ettikleri şeylerin başında camın çok az miktarda açılması durumunda dahi dışarıdan kir, ciddi oranda rüzgar, yağmur gibi şeylerin içeriye girmesi gelmekte. Aşırı soğuk havalarda camların kapanması sonrasında belirli bir zamanın geçmesinin ardından cam çok az miktarda açılmak istendiği zaman bir anda içeriye çok fazla miktarda rüzgar dolacak eğer ki kar ya da yağmur yağıyorsa onlar da içeriye girecektir. Bunu bilen araç sahipleri de şimdilerde toyota corolla cam rüzgarlığı modelleri arasından seçim yapmayı tercih ediyorlar. Üstelik bu rüzgarlık modelleri yalnızca kış aylarında etkili bir şekilde kullanılmıyor.

 

Bununla birlikte Toyota Corolla cam rüzgarlığı camlar kapalı bir şekilde klimanın çalıştırılıp içerideki havanın serinletilmesi istendiğinde bir süre sonrasında oluşan havanın değiştirilmesi adına çok az miktarda camın açılması sonrasında herhangi bir sorunun kendini göstermesini de engeller. Ayrıca aracını sürerken hava değiştirmek adına camı açmak isteyen ancak bu aşamada rüzgarın beraberinde getirmiş olduğu ses ve karşıt etkiden ötürü bu isteklerini yerine getiremedikleri durumlarda da devreye cam rüzgarlıkları girmekte.

 

Oldukça kolay bir şekilde takılabilecek olan bu rüzgarlıklar aynı şekilde rahatça sökülebilmekte ve bu esnada aracın üzerinde hiçbir şekilde iz kalmamaktadır. Toyota Corolla cam rüzgarlıklar aracın hem şık bir görüntü oluşmasını isteyen hem de rüzgardan korunmak isteyen araç sahipleri için kullanıma sunulmuştur. 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x