Oyunoynasana -->

Tenis Kortu

19 Ağustos 2016 Cuma 15:59

Koza Çadır'ın sizlere sunduğu, standartların üzerinde tenis kortlarıyla daha sağlıklı ve daha keyifli oyunlar sizleri bekliyor.

Tenis Kortu

Koza Çadır'ın sizlere sunduğu, standartların üzerinde tenis kortlarıyla daha sağlıklı ve daha keyifli oyunlar sizleri bekliyor.

Branda, çadır ve tente konusunda uzun yıllar hizmet veren Koza Çadır, sporseverler için açık tenis kortları da inşa ediyor. Zeminin tenis için hazırlanmasında, etrafına çevrilecek demir tellere kadar her aşamasını titizlikle yerine getirmektedir.

Standart ölçülere göre ayarlanacak zeminin üzerinde önce eğimlerin düzeltilip, düz bir satıh elde edilmeye çalışılmaktadır. Üzerine uygulanacak beton ya da asfalt zemine pürüzsüzlük kazandırılacaktır. Çevresine gerilecek teller montajlandıktan sonra yüzey için kullanılacak dolgu malzemesi ile ya da tercihe göre doğal çimle kaplanmaktadır.

Koza Çadır'ın profesyonel ekibi ve sporseverlerin konforu için 1. kalite ürünlerle yapımı gerçekleştirilecek tenis kortlarınızla hem sağlığınıza sağlık katacak hem de spor aktivitenizden maksimum keyif alabileceksiniz. Hazırlanan düzgün zeminle oyun performansınız artarken, oluşabilecek kaza ve riskleri minimuma indirmiş olacaksınız.

Koza Çadır'ın kaliteli malzeme ve uzman işçilikle hazırlayacağı, sağlıklı ve uzun süre dayanıklı tenis kortları, açık havada tenis oynamak isteyenler için birebir. Tenis kortları aydınlatmadan, zeminin hazırlanmasına kadar titizlikle oluşturulmaktadır. Uluslararası standartlarda, gerekli ölçülerde ve teknik şartnamelere uygun olarak inşa edilir.

Tenis oynarken, topun zemine çarpmasının ardından tekrar sekip, çıkış yapabilmesi oyun performansını oldukça etkileyen bir unsurdur. Bu nedenle tenis kortu inşaası özel bir hassasiyet içermektedir. Yapımın her aşamasında zeminin ve her ince detayın oyunun en kaliteli şekilde ortaya konmasına hizmet edecek şekilde dizayn edilmiş olması gerekmektedir.

Her yaşta insanın başlayabileceği bir spor dalı olan tenis giderek yaygınlaşmakta ve buna bağlı olarak da tenis kortu yapımı oldukça artış göstermektedir. Tercihe göre, farklı zemin özellikleri ile yapılabilecek tenis kortlarının maliyeti de buna göre hesaplanmaktadır. Uzun süre kullanabileceğiniz, sağlıklı bir zemine sahip, oyun kalitesinden ödün vermeyeceğiniz tenis kortlarınızın inşaası için Koza Çadır'ın uzmanlığından yararlanabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x