Oyunoynasana -->

Takipçi Hilesi

22 Nisan 2016 Cuma 23:42

Takipçi Hilesi

Takipçi Hilesi

 İnstagram kullanılırlığa göre en çok tercih edilen sosyal paylaşım sitelerinin en başında gelmektedir. İnstagram’ın diğer görsel paylaşım sitelerine oranla daha çok tercih edilmesindeki en büyük sebep İnstagram’ın bir görsel paylaşım sitesi olmasıdır. İnsanoğlunu görsellik daima cezp etmiştir. İnstagram da bu özelliğinden dolayı 80.000 yakın kullanıcıyı içinde barındırmaktadır. İnstagram’ın bu denli kullanılması içimize fenomenlik ve popülerlik duygularını sokmuştur. İnstagram da fenomen veya popüler olmak ise hayli zordur. İnstagram da olan fenomenlik ve popülerlik durumu ise genel olarak takipçi sayısı ile belirlenmektedir.

Takipçi sayınızı doğal bir şekilde artırarak fenomen, popüler düzeyinde bir takipçiye ulaşmanız için kesinlikle gerçekten fenomen ya da popüler olmalısınız. Ancak gerçekten fenomen olmadan, gerçekten popüler olmadan doğal yollarla takipçi sayınızı artırmanız için belli yollar ve yöntemler bulunsa da çok zordur.

Ancak bütün bunlara rağmen takipçi sayısını artırarak fenomen olmak isteyen kişiler olabilir. Bunun için takipçi hilelerini tercih edebilirler. İnstagram takipçi hilesi tam olarak bilmeyen için biraz saçma ya da olanaksız gelse de instagram takipçi kasma  üzerinden hile ile takipçi edinmek gayet mümkündür. Yalnızca kapsamlı bir araştırma yapılması gerekmektedir. İnstagram ile takipçi edinmek için iki tip hile vardır. Bu hilelerden en çok kullanılanı demeyelim ama kullanıcılar tarafından deneneni ücretsiz instagram takipçi hileleridir. Ancak kullanıcılar tarafından kullanılsa da belli bir bedeli olduğu için daha az deneni ücretli instagram takipçi hileleridir. Her ne kadar ücretsiz instagram takipçi hileleri daha çok deneniyor olsa da ücretli instagram takipçi hilelerinden daha çok verim alınmaktadır. Çünkü ücretsiz instagram takipçi hilelerinin hemen hepsinde gerçeklik payı bulunmamakta ya da edindirilen takipçi sayısını çok küçük miktarlarda olmaktadır. Ücretsiz instagram takipçi hilesinin, ücretli instagram takipçi hilesine göre daha çok denenmesinin sebebi ise belli bir bedeli içermemesidir. Kullanıcılar denemekten zarar çıkmaz diye ücretsiz instagram takipçi hilelerini denemektedir. Ama bazen denemekten zarar çıkabilir. Ücretsiz instagram takipçi sitelerinin birçoğunda instagram takipçi hilesi yapabilmeniz için şifrenizle giriş yapmanız gerekmektedir. Bu ise güvenlik problemi oluşturabilir. Hesabınız başkalarının eline geçebilir ya da hesabınızı takipçilere katabilirler. Yani instagram takipçi hilesi ararken ön koşulunuz şifre vermemek olmalıdır. Şifrenizi vermeden yapılacak olan instagram hileleri güvenlik açısından sorun teşkil etmemektedir. Ücretsiz instagram takipçi hileleri ile ilgili bir başka sorun ise ücretsiz instagram takipçi hilelerinin robot takipçi kazandırma olasılığı çok daha yüksektir. Takipçilerinizin robot olması ise gerçek takipçilerinizi olumsuz etkileyecektir ve gerçek takipçilerin takibi bırakmasına sebep olacaktır. Ayrıca ücretsiz instagram takipçi hilelerinde şu kadar sayı takipçi kesin diye bir durum söz konusu değildir. Oysa ücretli instagram takipçi hilelerinde şu kadar fiyata şu kadar takipçi diye kesinlik söz konusudur. Bunun için de ücretli instagram takipçi hilelerinin kullanılması çok daha mantıklı ve doğrudur.

Ücretli instagram takipçi hilelerinden hiç birinde bir sorun yaşamaz mısınız? Elbette ki instagram takipçi hileleri arasında ne kadar ücretli de olsa sorun yaşayabileceğiniz programlar olacaktır. Bu programları ayırt edebilmek için iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Araştırma yaparken bilhassa kullanıcı yorumlarını okumalısınız. Kullanıcılar ne kadar memnun kalmış bunu öğrenmek sizi aydınlatacaktır. Ayrıca instagram takipçi hileleriyle ilgili hangi ücretli takipçi sitesini kullanırsanız kullanın büyük paralar yatırmadan evvel önce küçük bir alım yapmalısınız. Bu sayede sitenin gerçeklik payının olup olmadığını öğrenirsiniz. Hem de site sahte bile olsa çok büyük paralar yatırmaktan kurtulmuş olursunuz. Şayet program kullanabileceğiniz bir program ise daha büyük paketler ile devam edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x