Oyunoynasana -->

Tahincioğlu MIPIM'e 3 projesiyle katıldı

09 Mart 2016 Çarşamba 12:09

Tahincioğlu MIPIM'e 3 projesiyle katıldı

Tahincioğlu MIPIM'e 3 projesiyle katıldı

Geliştirdiği nitelikli konut ve ofis projeleriyle gayrimenkul sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Tahincioğlu Gayrimenkul, 3 yeni projesiyle Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen dünyanın en önemli emlak organizyonu MIPIM’e katıldı.


Yoğun katılıma sahne olan gayrimenkul ve inşaat fuarı MIPIM her yıl Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleştiriliyor. Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı arasında gösterilen MIPIM’de sektörün önemli isimleri yerini aldı. 89 ülkeden profesyonel katılımın gerçekleştiği fuarda Tahincioğlu Gayrimenkul 3 projesini görücüye çıkarttı. 20 bin metrekare alan üzerine kurulan fuardaki standında yatırımcılarla buluşan Tahincioğlu’nun sergilediği projeler büyük ilgi gördü. 

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, bu yıl içerisinde satış değeri 6 milyar TL olan 3 yeni projeyi hayata geçireceklerini ve önümüzdeki 3 yılda da 10 milyar TL tutarında 5 yeni projeye imza atacaklarını belirtti.

MIPIM’in önemine de değinen Özcan Tahincioğlu, bu tür uluslararası platformlarda projelerin tanıtılması, ortaklıkların kurulması ve dünyadaki trendlerin takip edilmesinin öneminden bahsetti. Uluslararası arenada ülkemizin marka gücünü arttırmak için bu fuarın önemli bir platform olduğunu söyleyen Özcan Tahincioğlu, yatırımcıların her yıl mutlaka MIPIM’de yer alması gerektiğini dile getirdi.

Tahincioğlu Gayrimenkul, sektörün buluşma merkezi olan MIPIM’e Nidakule Levent, Nidakule Ataşehir Batı ve Nidakule Finans Merkezi projeleriyle katıldı. 

Nidakule Levent, İstanbul’un en önemli iş merkezlerinin arasında yer alan Levent’te yükseliyor. LEED Gold Sertifika adayı olan Nidakule Levent, A+ bir ofis projesi. Nidakule Levent, spor salonu, yemek alanı, yüksek kapasiteli otoparkı, ofis depoları, toplantı odaları, yüksek teknolojiye sahip güvenlik sistemleri ve akıllı bina özellikleriyle dikkat çekiyor. Projenin 2016’nın son çeyreğinde tamamlanması bekleniyor.

Fuarda görücüye çıkan bir diğer Tahincioğlu projesi ise Nidakule Ataşehir Batı oldu. Kullanıcı ve çevre dostu özellikleriyle LEED Gold sertifika adayı olan bu proje Ataşehir’deki finans merkezine yakın konumda yer alıyor. Sosyal alanlarıyla kullanıcılara ferah bir çalışma alanı sağlayacak olan Nidapark Ataşehir, 2017’nin ilk çeyreğinde sahiplerine teslim edilecek.

Fuarda görücüye çıkan son proje ise İstanbul Finans Merkezi’nde bulunan Nidakule Finans Merkezi. Finans kuruluşlarının 2016 yılından itibaren İstanbul Finans Merkezi’ne taşınacak olması dolayısıyla Tahincioğlu’nun bu projesinin önemi daha da artıyor.

Sektörün önde isimleri arasında yer alan Tahincioğlu’nun fuarda tanıtımını yaptığı bu 3 projenin haricinde önemli projeleri de bulunuyor. Tahincioğlu Gayrimenkul’ün tamamlanmış projelerinin inşaat alanı 2 milyon metrekarenin üzerinde çıkmış durumda. Palladium Tower, Nidapark Beşiktaş, Nidapark Demirciköy Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi ve Rezidans, Palladium Antakya Alışveriş Merkezi, Nidakule Kozyatağı, Nidakule Göztepe, Swissotel Büyük Efes ve Kongre Merkezi Tahincioğlu’nun tamamlanmış projeleri arasında yer alıyor.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x