Oyunoynasana -->

Süet Bot, Fatoşun Pabuçlarından Alınır

23 Mart 2016 Çarşamba 00:19

Süet Bot, Fatoşun Pabuçlarından Alınır

Süet Bot, Fatoşun Pabuçlarından Alınır

Süet botlar, kış aylarında bayanlar tarafından en çok tercih edilen, ayakkabı türlerinden bir tanesidir. Siyah, kahverengi, füme renklerine sahip olan süet bot en çok satılan ürünler arasındadır. Daha fazla renk seçeneği için, fatosunpabuclari.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Süet derinin en büyük özelliklerinden bir tanesi, görünümünün güzel olması ve nefes almasıdır. Bir ayakkabıda bulunması gereken en önemli özelliklerden bir tanesi olan ve ayak sağlığını doğrudan etkileyen, ayakların nefes alması, deri ayakkabılar ile mümkündür.

Ayrıca süet deri, kirlendiğinde bile çabuk temizlenebilme özelliğine sahiptir.

Süet Bot Modelleri

Füme renginde süet ve topuklu botlar, gece davetlerinde ya da gün içerisinde kullanılabilirler. Gizli topuklu modellerinin yanı sıra, kalın topuklu süet bot modelleri de mevcuttur.

Kuşaklı deri ile süslenmiş ve bordo renginde olan bot modelleri, uzun ya da kısa etek altına giyilebilir. Ayrıca özel davetlerde, bayanların daha şık görünmelerini sağlar.

Özellikle kış aylarında, bayanların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan, püsküllü botlar, kahverengi renk seçeneği ile satışa sunulur. Kot pantolon ya da uzun etek altına son derece iyi bir şekilde uyum sağlarlar.

İnce topuklu süet botlar, bayanların asil ve şık görünmesini sağlıyor. Yine bu modelde de kahverengi tercih ediliyor. Diğer ayakkabı modellerinde olduğu gibi kahverengi, bayanların en çok tercih ettiği renk seçenekleri arasında yer alır. Deriden kuşaklar ile süslenmesi, modele ayrı bir hava katıyor.

Sax modelleri, diğer modellerden farklı olarak, ön kısmı ve topuk kısmı açık olarak satışa sunuluyor. Mavi rengi en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Özel davetlerde ve düğünlerde rahatlıkla giyilebilir.

Süet bot modelleri ve fiyatları hakkında; http://www.fatosunpapuclari.com/ sitesinden bilgi alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x