Oyunoynasana -->

SOSYAL MEDYA YÖNETİM AJANSI

03 Eylül 2016 Cumartesi 19:28

SOSYAL MEDYA YÖNETİM AJANSI

SOSYAL MEDYA YÖNETİM AJANSI

Sosyal medya nedir? Sosyal medya, internetin ve web sitelerinin yaygınlaşmasıyla birlikte ortaya çıkan bir paylaşım platformları bütünüdür. Sosyal medya platformları birçok sosyal medya web sitesiyle kişilerin birbiriyle iletişim kurmasını sağlar. Birçok kişinin internet üzerinden fikirlerini, düşüncelerini ve yine haberleşmelerini sağlayacak bir ortamdır.

Sosyal medya kimi zaman sizin pazarlama trendleriniz için de yeni bir kapı olabilir. Kullanıcı yoğunluğundan ötürü son zamanlarda dijital pazarlama kavramının da etkisiyle, birçok ticari faaliyet de sosyal medya üzerinden yürütülmektedir. Sosyal medya yönetimi nedir?

Sosyal medya yönetimi, basit bir tabirle sizin de tahmin edeceğiniz üzere, sosyal medya araçlarının etkin bir şekilde kullanımıdır. Arama motorlarında sizi tanıtacak ve ön plana çıkaracak faaliyetlerdir. Bu faaliyetlerin yürütülmesi içinse günümüzde birçok sosyal medya ajansı kurulmuştur. Sosyal medya ajansları, sosyal medya uzmanı diye tabir ettiğimiz kişilerce kurulmaktadır veya bu işin yönetimini veya işleyişini sağlayacak kişiler de olabilir. Hacivad, başarılı sosyal medya ajanslarından bir tanesidir. Birçok firmayla yapılan çalışmalarda işinin ehli sosyal medya uzmanı kişilerle mizah anlayışı çerçevesinde kurulan bir sosyal medya ajansıdır.

Markalaştırma çalışmaları, logo çalışmaları, slogan ve kartvizit gibi kurumsal kimlik tasarımları, fotoğrafik çalışmalar, reklamcılık gibi faaliyetlerle çalışmaktadır. Sosyal medya mecrasında aktif birçok sosyal medya ajansının varlığı düşünüldüğünde işinin ehli kişilerce çalışmak ve mizah anlayışının rağbet gördüğü çalışmaların başarısıyla Hacivad sizi çok farklı yerlere taşıyacaktır. 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x