Oyunoynasana -->

Sıradan Kötüler Süper Kötülere Karşı

28 Ağustos 2016 Pazar 16:39

Sıradan Kötüler Süper Kötülere Karşı

Sıradan Kötüler Süper Kötülere Karşı

 Kötünün kötüsü deyimin yerini bulduğu İntihar Timi 12 Ağustos 2016’da ülkemize girdi ve bir çok izleyicinin merakla beklediği ilk eleştirileri de yayınlanmaya başladı.
DC Comics projesi olan Suicide Squad, Gerçek Kötüler karakterlerinin bir uyarlaması olan sinema salonlarındaki yerini aldı. 1 Ağustos tarihinde gösterime girdiği Amerika’da 580 milyon dolarlık gişe hasılatı yapan ve yapımcının yüzünü güldüren film, aksiyon ve macera sevenleri, içine serpiştirdiği fantastik alemlere de sürüklüyor. Margot Robbie’nin oyunculuğunun çok beğeni topladığı fim, deneyimli yıldız oyuncu kadrosuyla ülkemizde oldukça beğeni kazandı.
Bir yıl öncesinden beklenen ve ne zaman gösterime gireceği sürekli merak edilen film, en sonunda Türk izleyicilerden tam not aldı. Ancak yabancı eleştirmenler, beklentileri biraz yüksek tuttuklarından olumsuz yorumlar oldukça fazla bir sayıya ulaştı.
Oyuncu Kadrosu
Filmin yönetmenliğini David Ayer üstlendi ve yapımcılığının Charles Roven ve Richard Suckle tarafından karşılandı.
Oyuncu kadrosu ise bir hayli zengin. Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Viola Davis, Joel Kinnaman, Jai Courtney, Cara Delevingne gibi oyuncular kadroda yer alıyor. Roman Vasyanoz tarafından görüntü yönetmenliğinin üstlenildiği film, oldukça etkileyici bir konu ve kurguya sahip.
Filmin Konusu
Bazı sahneler yavaş geçtiği için eleştirilen İntihar Timi’nin konusu, hapishanede cezalarını çeken kötüler, devletin gizli bir düşmanı yok etmek için bir takım kurma fikrini hayata geçirmesinden oluşuyor.
Bütün kötülerin en güçlü silahlarla donatılması, bu silahlar sayesinde daha güçlü bir takım olarak gizli düşmanı yok etmeleri karşılığında hapis cezalarının azaltılması söz konusu oluyor. Bilinmeyen düşmana karşı yapılan savaşlar ve kötüler ile en kötünün amansız mücadelesi içinde bir çok farklı kurguyla çevrilen hikaye, her dakika gerilimin eksik olmadığı bir macera silsilesi ile ilerliyor.
Film Neden İzlenmeli?
Görsel efektlerin ve muhteşem oyunculukların seyredilebileceği bu filmiz İntihar Timi izle yazarak internet sitelerinden izleyebilirsiniz. Serinin ikinci filminin de geleceğini müjdeleyen yapım ekibi, bunun için de 2017 tarihini verdi.
Bu tür filmleri sevenler ve fantastik gerçekçilik izlemekten keyif alanlar için yıldız kadrosuyla izlenebilecek bir film.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x