Oyunoynasana -->

Şık Gergi Tavan Markası – Gergitavanplus.com

13 Eylül 2016 Salı 11:48

Şık Gergi Tavan Markası – Gergitavanplus.com

Şık Gergi Tavan Markası – Gergitavanplus.com

  Şık ve estetik bir mekan için iç dekorasyonun önemi kavranarak hareket edilmelidir. Özellikle seçilen malzemeler, iç mekandaki işçilik, mekanın iç dizaynı büyük bir önem arz etmektedir. Ufak bir ampulün bile önem arz ettiği mekanlar sizin zevkinizin de bir yansıması olacaktır. Duvarlar ve tavanlar da iç tasarımın önemli ölçütleridir. Özellikle duvar ve tavan renkleri önemli bir yer kaplamaktadır.

Sıradanlıktan uzak tasarımları tercih edenlerinse son zamanlarda yaptırdığı tavan sistemleri; gergi tavan, germe tavan ve barisol tavan ürünleriyle gerçekleştirilmektedir. Kimyasal madde içermeyen bu ürünlerle, gerçek bir tasarım özgünlüğü yakalanmaktadır. Kumaşların seçimi önemli bir yer kaplamaktadır. Kaliteli kumaş seçimleriyle germe tavanlar oluşturularak müşterilerin memnuniyeti sağlanmaktadır.

İnsan sağlığına zarar vermeyen barisol tavan uygulamaları gerçekleştirilerek, gergi tavan sistemleri oluşturulmaktadır. Tüm ürünlerin CE belgesine sahip olması da önemlidir. Alev almayacak, uzun süreli kullanım sağlayan, damlamayan hizmetler sağlanmalıdır. Yangın gibi durumlarda güvenliği riske atmayacak yapılar içermelidir. Güzellik, güvenliğin önüne geçmemelidir. Çevreye ve doğaya da özen gösteren kumaş seçimleri gerçekleştirilerek geri dönüşümü sağlanan ürünler kullanılmalıdır. Bu nokta da çalışılan firma önemlidir. Özenli bir araştırmanın sağlanmasıyla ve uygun gergi tavan modellerinin seçiminden sonra hoş bir tasarımla evinize, iş yerinize veya kullanmak istediğiniz mekana farklı bir dokunuş sağlayabilirsiniz. Uzman bir dekorasyon ekibi, profesyonel çalışanlarla üretim hataları ve montaj hatalarından kaçınılarak kaliteli hizmetler sunulmaktadır. 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x