Oyunoynasana -->

Sigara Bağımlılarına Yeni Çözüm

02 Ekim 2016 Pazar 21:34

Ülkemizde ve dünya da birçok insan sigara kullanıyor. Sigaranın zararlarından bahsetmeye gerek bile yok. Hiç bir faydasının olmadığını biliyoruz. Bazı insanlar uğraşarak bırakıyor evet ama bazıları bırakamıyor. Ve uzun süre kullandıkça daha da zarar vermeye başlıyor sigaralar. Ayrıca bu zarar kullanan kişinin sağlığına zarar verdiği kadar çevresindekilere de zarar vermektedir. Tabi bir de maddi zararı var ki, bu da basite alınacak bir mesele değildir.

Sigara Bağımlılarına Yeni Çözüm

     

Son zamanlar da geliştirilen joyetech e sigara ile birçok değişebilir. Gerek sağlığınız, gerekse maddi açıdan çok faydalı bir üründür. Ayrıca bırakamam diyenlere bile sigarayı bıraktırabilir. Sağlığınız açısından sigaradan kat kat faydalı olan bir üründür. Sigara da ki o zehirli dumanı içinize çekerken, elektronik sigarada ise buhar çekersiniz.   Peki, nedir bu elektronik sigara? İçerisinde bulunan batarya ya da pilin ısınmasıyla, koyduğunuz likitin buharlaşmasını sağlar ve siz onu içinize çekersiniz. Yoğun bir buhar dışarı verir. Elektronik sigara likit seçeneği oldukça fazladır. Nikotin koyabilirsiniz. Yada birçok farklı çeşit esanslardan birini tercih edebilirsiniz. Sadece şarj etmeniz yeterlidir.

   Önemli olan bazı noktalar tabi ki vardır. Öncelikle orjinal bir ürün almalısınız. Özellikle likitini alırken çok dikkat etmelisiniz. Piyasada ucuz diye aldığınız bir likit sağlığınızı çok kötü etkileyebilir. Bu sebeple eğer, elektronik sigarayı sağlığınızı düşünerek içiyorsanız bazı maddelere dikkat etmeniz lazım. Tabi bir de bu elektronik sigaranın faydaları arasında maddiyatta vardır. Günde bir paket sigara içen biri bir ayda gerçekten ciddi rakamlar ödeyebilir. E bu da hem kendiniz için hem de aileniz için ciddi bir zarardır.

    Paranız az olsa dahi o sigaraya mutlaka para verirsiniz. İşte elektronik sigara size bu konuda da çok büyük fayda sağlar. Bir kere aldığınız da ki bu sizin aylık sigara paranızdan daha uygun bir rakamdır. Sürekli kullanırsınız cihazı artık. Sadece likitini yenilemeniz gerekir ki bu da çok uygun fiyatlardır. Yani aylık sigara gideriniz ortadan kalkmış olur. Bu fayda sizi gerçekten rahatlatır. Hem elektronik sigara ile sigarayı bırakma ihtimaliniz oldukça yüksektir.

 

 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x