Oyunoynasana -->

Şehirlerarası Nakliyat

15 Ağustos 2016 Pazartesi 14:38

1970'den bu yana nakliye sektöründe yer alan Akdeniz Nakliyat, sizlere şehirlerarası nakliyat hizmeti de sunuyor. Titiz ve güvenilir çalışanlarıyla eşyalarınız kendi evinizden toplanıp, gerektiği gibi koruyucularla ambalajlanarak başka şehirdeki yeni mekanınıza taşınıyor.

Şehirlerarası Nakliyat

1970'den bu yana nakliye sektöründe yer alan Akdeniz Nakliyat, sizlere şehirlerarası nakliyat hizmeti de sunuyor. Titiz ve güvenilir çalışanlarıyla eşyalarınız kendi evinizden toplanıp, gerektiği gibi koruyucularla ambalajlanarak başka şehirdeki yeni mekanınıza taşınıyor. Akdeniz Nakliyat, Kara Ulaştırma Genel Müdürlüğü'nden gerekli yetki ve üst düzey yöneticilik belgelerini alarak; size bir nakliyat firmasından bekleyeceğiniz tüm güveni sunuyor. Evinizdeki tüm eşyalar ve onları taşıyan araç sigortalanarak, herhangi bir hasara uğramadan yeni adresine güvenle ulaştırılacak olmasının huzurunu yaşayacaksınız. Şehirler arası taşımacılık için gerekli olan özeni sizlere ve eşyalarınıza göstererek 1970'den bu yana itimatınızı kazanan firma, sizlere sadece taşımacılık hizmeti sunmuyor.

Bunun yanı sıra işinizi kolaylaştırmak için eşyalarınızı evinizden ya da istediğiniz mekandan alıp, hassas eşyalarınızı gerektirdiği gibi en emniyetli şekilde paketleyip, montajlı dolap, yatak vs. gibi eşyalarınız söküp koruma altına alarak, taşımacılık için özel tasarlanmış nakliye araçlarıyla güvenle adresine nakletmektedir. Yolculukta taşımadan kaynaklanan veya aracın geçireceği herhangi bir kazadan doğabilecek hasarlara karşı eşyalarınız sigortalandığı için içiniz rahat bir şekilde yeni adresinizde eşyalarınızı sapasağlam karşılayabilirsiniz.

Nakliye aracıyla yeni yuvanıza taşınmış olan eşyalarınız koruyucu ambalajlarından çıkarılarak istediğiniz şekilde Akdeniz Nakliyat elemanları tarafından yerleştirilir ve demonte dolap vb. eşyalarınızda montaj edilerek eviniz size oturmaya hazır bir şekilde sunulur. Yüksek binalarda taşıma sırasında eşyalarınızın hasar görmemesi için yük taşıma asansörü ve vinç kullanılmaktadır. Beyaz eşyalar ve kırılacak eşyalar güvenle evinizin bulunduğu kata kadar taşınacaktır. Özenli, titiz çalışanları ve yılların getirdiği tecrübe ve iş ahlakıyla Akdeniz Nakliyat, şehirlerarası nakliyat ile ilgili tüm önyargılarınızı kırarak, size huzurlu ve güvenli bir taşınma imkanı sunuyor. Elinizi dahi kıpırdatmadan eşyalarınızı istediğiniz yere taşıma ve yeni mekanınıza emniyetli bir şekilde yerleştirme garantisi veriliyor.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x