Oyunoynasana -->

Sanal kart Nedir?

25 Nisan 2016 Pazartesi 12:28

Sanal kart Nedir?

Sanal kart Nedir?

Sanal kart, İnternet üzerinden yapmış olduğunuz online alışverişleriniz sırasında kullanabileceğiniz bir ödeme türüdür. Bu ödeme türünü, kişisel bilgilerini paylaşmak istemeyen ya da paylaşımı sonrasında bu bilgilerin başkaları tarafından çalınabilme ihtimalinin olmasından dolayı, tereddütte kalanlar kullanmaktadır. Özellikle alışveriş tamamlandıktan sonra ödeme aşamasına gelindiğinde kullanılan sanal kartlar, kişisel bilgilerinizi ve banka bilgilerinizi karşı tarafla paylaşmamanız konusunda sizlere yardımcı olur. Ödeme esnasında bu kartlarla ödeme yaparak, herhangi bir bilgi ve para çalınma olayının yaşanmasının da önüne geçmiş olursunuz.

Sanal kart Güvenli mi?

İnternet üzerinden ödemelerinizi yapmanıza yardımcı olan sanal kartlar tamamen güvenlidir. Özellikle ödemeler sırasında kişisel bilgilerinizi kesinlikle karşı tarafa paylaşmaz. Alışveriş sonrasında hiçbir şekilde kimlik ve banka bilgileriniz farklı şekilde değerlendirilmez. Eğer sizde ödemelerinizi güvenilir bir şekilde tamamlamak istiyorsanız ülkemizde en fazla kullanılan Paykasa kart ve Astropay kart sistemlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Sanal Kart Nasıl Alınır?

Online alışverişlerinizde kullanacağınız sanal kartların alımı için özellikle güvenilir bir site olan sanalkartlar.com sitesini kullanmanızı tavsiye ederiz. Bu site aracılığıyla Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay, Cashixir gibi ödeme sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Bu ödeme sistemlerinden herhangi birisini satın almak istediğiniz zaman, sanalkartlar.com sitesine giriş yaparak başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru sırasında sizlere Online müşteri temsilcisi tarafından yardım edilecektir. Bu yönlendirmeyle birlikte sizlere ulaştırılan hesap numarasına istediğiniz bakiyeye uygun olarak ödemeyi yaptığınız anda Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay, Cashixir kart numaranız sizlere ulaştırılacaktır. Sizlere sanal bir kod numarası verildiği için alışverişleriniz esnasında gönül rahatlığıyla hareket edebilirsiniz.

Sanal Kart Kullanımının Faydaları!

Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay, Cashixir gibi farklı ödeme sistemlerini kullanmak sizlere her zaman avantaj sağlayacaktır. Özellikle en büyük avantajı, kişisel bilgilerinizin ve banka bilgilerinizin başka hiç kimse tarafından bilinmemesini sağlamaktır. 

  • Kart Ücreti Yoktur; Sanal kart kullanımı sırasında sizlere sanal kart numarası verdiğinden dolayı herhangi bir kart ücreti talep edilmez. Bu sayede sadece ödemenizi yapıp alışverişinize devam etmenizi sağlar.

  • Kolay Alınır; herhangi bir prosedüre maruz kalmadan basit bir şekilde temin edebilirsiniz. Özellikle bankalardan alınan kartları düşündüğünüzde çok basit ve pratik bir yöntemdir. Dakikalar içerisinde istediğiniz miktarı satın almanız sağlanmaktadır.

  • Harcama Kontrolü Sağlar; Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay, Cashixir gibi kartlardan birisini almanız durumunda belirli bir miktar satın alabilirsiniz, bundan dolayı satın aldığınız kart miktarı kadar alışveriş yapmanızı sağladığı için aşırı harcamalarınızın da önüne geçmiş olur.

  • Gizlilik; Sanal art alımı sırasında olduğu gibi sanal kart harcamalarınız sırasında da herhangi bir kayıt söz konusu olmadığından dolayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

  • Global Kullanım Alanları; Sanal kartları yurt içi yada yurt dışı fark etmeksizin birçok yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

  • Güvenlik; İnternet ortamı güvenliğin en düşük seviyede bulunduğu bir ortam olduğundan dolayı bu alanlarda kişisel bilgileriniz ve banka bilgileriniz kolaylıkla çalınabilir. Bunun önüne geçmek için Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay, Cashixir gibi sanal kartlar kullanarak, bu bilgilerin çalınmasının önüne geçebilirsiniz.

 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x