Oyunoynasana -->

Samsung Akıllı Telefon Dünyası

15 Mart 2016 Salı 19:22

Samsung Akıllı Telefon Dünyası

Samsung Akıllı Telefon Dünyası

 Son yılların en hızlı teknoloji çıkışını yakalayan Samsung birbir ardına piyasaya sunduğu yüksek performanslı, göz alıcı tasarımlara sahip akıllı telefonları ile teknolojiden beklenti çıtasını hayli yükseltti. Son olarak lanse edilen galaxy s6 edge titiz tasarımı ve büyüleyici parlaklığı ile gerçekten göz kamaştırıyor.

Tasarım Harikası Samsung Galaxy S6 Edge

Telefonun tasarımın cam ve metal işçiliğinden esinlenilmiş şık bir görünüme sahip galaxy s6 edge dünyanın ilk çift kenar ekranı olarak nitelendiriliyor. Hoş kıvrımları, parlak cam yüzeyi ile kusursuz bir dizayn olan modelde 5 ayrı kişiye farklı renk atamaları dikkat çekici bir diğer özellik.İletişimde bulunmak için cihazın ekranındaki ilgili renge tıklamanız yeterli oluyor.

Samsung Galaxy S6 Edge Teknik Performansı

Quad HD çözünürlüğe sahip 5.4 inç 142.1 x 70.1 x 7.0 mm ebatlarındaki Süper Amoled ekran, 3GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı bulunan galaxy s6 edge Snapdragon 808 işlemci desteği ile yönetiliyor. 16MP arka kamerası ve 5MP ön kamerası optik görüntü sabitleme özelliğine sahip ve mükemmel kareler yakalamanızı sağlıyor.

Önceki modellerinden 1,5 kat daha hızlı çalışan şarj süresi, kablosuz şarj etme özelliği şarj konusundaki sıkıntıları hafifletiyor. Sınıfının en iyi teknik performansına sahip Samsung Galaxy S6 Edge 64 bitlik mimari desteği ile 2 kat hızlı ve seri hareket kabiliyeti sağlıyor. http://www.bizdeuygun.com/Samsung-Galaxy-S6-Edge-2879 web sayfasından da inceleme fırsatı bulabileceğiniz Samsung akıllı telefon modellerini çok uygun ve avantajlı şartlarla da temin edebilirsiniz.

 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x