Oyunoynasana -->

Rossini’den Sıra Dışı Bir Saat

12 Mayıs 2016 Perşembe 03:46

İncelediğiniz bu model de mevzumuza en net örnek olabilir. Çünkü rossini saat imzasını taşıyan tasarım gerek iç dizaynı gerekse kasa dizaynı ile alışılmışın bir hayli dışında...

Rossini'den Sıra Dışı Bir Saat

Saat modelleri her geçen dönem biraz daha farklılık kazanıyor. Son yıllarda en sıra dışı tasarımların en çok ercih edilenler arasında başı çektiği de unutulmamalı... Bu sıradışı modellere imza atan markalardan biri de rossini saat oluyor. Gerçekten farklı bir görünüm yakalamayı başaran marka tercihini farklılıktan yana kullanan beylerin beklentilerini de en üst düzeyde karşılamayı başarıyor.

Sade Ancak Farklı Bir Görünüm!

İncelediğiniz bu model de mevzumuza en net örnek olabilir. Çünkü rossini saat imzasını taşıyan tasarım gerek iç dizaynı gerekse kasa dizaynı ile alışılmışın bir hayli dışında... İlk etapta gayet sade bir görünüme sahip olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak detayları incelemeye başladığınızda aslında bir o kadar da iddialı bir saat modeli olduğunu farkına varabiliyorsunuz.

Saat modeline siyah ve beyaz renk hakim. Akrep ve yelkovana eşlik eden saniye göstergesi ise kırmızı! İşte bu renk üçgeni saat modelinin duruşunu daha da karizmatik kılıyor. Kasa dikdörtgene akın bir geometrik forma sahip. Kordonlarda herhangi bir süsleme yok. Bu da kasanın cazibesini destekler nitelikte. Dilerseniz http://bisaat.com/rossini-erkek-saat adresinden markanın diğer modellerini de inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x