Oyunoynasana -->

Paykasa nedir nasıl alınır?

01 Temmuz 2016 Cuma 16:04

Paykasa nasıl alınır?

Paykasa nedir nasıl alınır?

İnternet üzerinden alışveriş yapmak artık birçok kişinin en fazla tercih ettiği yollardan biri olmuştur. Üstelik mağaza mağaza dolaşmak yerine kolay bir şekilde bir tıkla istediğiniz ürünü adresinize getirtebiliyorsunuz. İnternet üzerindeki alışverişlerde kredi kartı kullanımı ile bu alışverişin yapılabilmesini sağlamıştır. Ancak son dönemlerde kredi kartlarında oluşabilecek açıklarım çok yüksek orana çıkması ve bu nedenle birçok kişiyi mağdur durumda bırakması artık kredi kartı kullanımı ve insanların internet üzerinden alışveriş imkanı kısıtlanmıştır. İşte bu gibi durumlarda ortaya çıkan ve son dönemlerde internet üzerinden satışı yapılan paykasa ödeme sistemi oldukça önemli güvenli ve kolay bir ödeme şekli olarak yer almıştır.

Tüm dünyada uzun yıllardır kullanılan paykasa Türkiye'de yeni olarak tanınmaya ve kullanılmaya başlanmıştır. internet üzerinden satışı yapılan paykasa ile sanal sistem üzerinden alışveriş yapma imkanı bulabiliyorsunuz. Paykasa güvenlik açığı olmaması ve sadece rakamlarla kullanılıyor olması açısından avantajlıdır. paykasa satın almak için  satış yapan sitelere başvurmanız gerekmektedir. İstediğiniz bir limit seçerek ona göre satış yapan sitenin hesabına aktarmanız gerekli! Basit olan bu işlem sonrasında size 16 haneli PİN kodu gönderilmektedir. Paykasa ödeme kabul eden sitelerde kodu girmeniz yeterli. Hiçbir şekilde kişisel bilgiler yada başka sorular size sorulmayacaktır. Yani rakamlar sizin yerinize bir anlamda alışveriş yapmaktadır. Çok kolay ve pratik olan bu ödeme sistemi artık herkes tarafından en çok tercih edilen sistem olmaya devam ediyor.  Ayrıca paykasa kullanımından sonra kendini iptal ediyor. Yeni alışverişler için yeniden paykasa almanız gerekiyor.
Bu kolaylığı ve güvenliği oldukça önemlidir. İnternet üzerinde paykasa satış yapan siteler üzerinde birçok yorum bulabilirsiniz. Genelde kullananların çok fazla memnun kaldığı paykasa artık birçok kişinin vazgeçilmez ödeme aracı olarak sistemde yerini almıştır. Üstelik kredi kartında yaşamış olduğunuz ekonomik ziyanları paykasa ile yaşamazsınız. Faiz, kart ödemesi gibi daha birçok kredi kartında bulunan ekstra ödemeler paykasa da asla olmaz.  Siz  de sitemiz üzerinden paykasa satın alabilir ve kullanım kolaylığını ve rahatlığını siz de yaşayabilirsiniz. Üstelik pratik ve güvenli!

Anahtar Kelimeler paykasa
metin -->

Yorum Gönder

@name x