Oyunoynasana -->

Paykasa ile alışverişin tadını çıkarın

16 Mayıs 2016 Pazartesi 21:51

Paykasa ile alışverişin tadını çıkarın

Paykasa ile alışverişin tadını çıkarın

Alternatif bir ödeme aracı olarak internet üzerinden kolay pratik ve güvenli alışveriş için gerekli olan ödemenin yapılmasını sağlayan Paykasa birçok açıdan avantaj oluşturarak alışverişinin tadını çıkarmanızı sağlamaktadır.Özellikle güven konusunda yüzde yüz avantaj sağlayan Paykasa ile sadece belirlenen limit ölçüsünde kullanım olması ile hiçbir risk taşımaması en büyük avantajıdır. Online alışveriş siteleri, online oyun siteleri bahis siteleri gibi birçok Paykasa ödeme kabul eden siteler de bu sistemi kullanmak mümkündür.

 Paykasa satın al ödeme ile gerçekleştiren en önemli avantaj şahsi bilgilerin olmaması ve sadece rakamlarla işlemin yapılmasıdır. Bu sayede yalnızca aldığınız ürünün fiyatını ödeme imkanı bulursunuz.Kredi kartı ile ödeme yaparken karşılaşmış olduğunuz kişisel bilgilerin işlenmesi ve karşı tarafa bu bilgilerin aktarılması gibi birtakım dezavantajlar bulunmaz; sadece kodu girer ve alışverişinizi tamamlarsınız. İnternet üzerinden alışveriş yapmayı seviyor ve sürekli olarak oyunlarda çip gibi bir takım ekstra uygulamalar kullanıyorsanız Paykasa sizin için oldukça büyük bir avantaj sağlayacaktır. Dünyada hızla yayılan sistemsel bir ödeme şekli olan ön ödemeli Paykasa ile artık daha pratik daha kolay ve daha güvenli bir alışverişin tadını çıkarmak mümkün! 

Üstelik sadece Paykasayı siz  yönetirsiniz kredi kartının sizi yönettiği gibi bir sorun ortaya çıkmaz.Kredi kartında bankaların birçok açıdan dezavantaj oluşturan faiz, aidat, limit aşım faizi, gecikme faizi gibi ekstradan ortaya çıkan mali kayıplar aldığınız ürünün daha farklı fiyata size ulaşmasını sağlayacak etkiye neden olur. Bunun yanı sıra ekonomik olarak davranma imkanı da bulabilirsiniz. Kredi kartlarında kontrolsüz harcamalar ekstrelerin bir anda kabarmasına da neden olmaktadır. Paykasa ile bu sorunu yaşamaz sadece ihtiyacınız olan alışverişi yapar ve daha sonra iptal olur. Yenilenmek içinde tekrar limit yüklemek gerekliliği ortaya çıkar. Paykasa satışı yapan siteler üzerinden edinmek oldukça kolaydır.Sadece belirlediğiniz limiti yatırmanız halinde 16 haneli pin kodundan oluşan elektronik kod size ulaşır ve sonrasında kullanım imkanı hemen doğmaktadır. Ayrıca paykasa da bulunan limiti kullanmaktan vazgeçme halinde paranızın iadesinde isteyebilirsiniz.

Paykasa Merkezi: https://www.paykasasatinalma.gen.tr

metin -->

Yorum Gönder

@name x