Oyunoynasana -->

Pantolon Ürün İncelemesi

12 Mayıs 2016 Perşembe 03:45

Kumaş itibari ile jean tartışılmaz olarak kalitelidir. Ayrıca dayanıklıdır. Kumaşın kalitesi açısından ürün satın alınabilir.

Pantolon Ürün İncelemesi

Erkek giyimin kumaş pantolondan sonra en çok tercih edilen türlerinden bir tanesi, jean pantolonlardır. Bu ürün kalıp itibari ile olumsuz bir görüntünün oluşmasına neden olmuş. Giyen kişinin üstüne oturmamış. Renk itibari ile pantolon, çeşitli renklerde olması alternatif açısından iyi bir durumdur.

Pantolon üzerinde bulunan kemer de sanki her an düşecekmiş gibi duruyor. Bu açıdan kemer ile pantolon ürününün uyumlu olmadığı söylenebilir.

Kumaş itibari ile jean tartışılmaz olarak kalitelidir. Ayrıca dayanıklıdır. Kumaşın kalitesi açısından ürün satın alınabilir. Ancak diğer ürünlerle olan uyumu bu pantolon modelinde olmamış. Gömlek ile beraber giyilebilmesine rağmen, gömleği dışarı ya da içeri verilse de, uyumsuz bir görüntü ortaya çıkmış.

Kalıp Pantolonda İyi Değil

Pantolon modellerinde, kalıp oldukça önemli bir yere sahip bulunuyor. Günümüzde erkeklerin birçoğu, slimfit kalıp kesimine sahip olan modelleri daha çok beğeniyor. Ancak her slimfit kalıp iyi olmayabiliyor. Bu model de kullanılan kalıp kesimi iyi olmamış. Ayrıca paçaların topuk üstü olması da, çorap detayının görünmesine yol açıyor ve görünüş itibari ile olumsuz bir durum sergiliyor. http://www.damattween.com/erkek-pantolon-jean-modelleri.html

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x