Oyunoynasana -->

Özel Günlerin Özel Hediyeleri

06 Haziran 2016 Pazartesi 15:41

İnsanlar doğum günlerinde, evlilik ve nişan, düğün gibi özel günlerinde hatırlanmayı sever. Hele hatırlayan insanlar bunu birbirinden güzel hediyelerle yaparlarsa hediye yi gönderen güzel insanları da kendilerinin “asla unutulmayacaklar” listesine eklerler.

Özel Günlerin Özel Hediyeleri

İnsanlar doğum günlerinde, evlilik ve nişan, düğün gibi özel günlerinde hatırlanmayı sever. Hele hatırlayan insanlar bunu birbirinden güzel hediyelerle yaparlarsa hediye yi gönderen güzel insanları da kendilerinin “asla unutulmayacaklar” listesine eklerler. Bu özel günlere herhangi bir kutlama dan, anneler gününe, bebek den, öğretmenler gününe, terfi ve tebrik ten, kutlamaya, yılbaşına hatta hasta ziyaretine kadar bir çok özel anı yaşamaya özel hediyelerle gitmek sosyalleşmenin en öncelikli şartlarından biridir. Alınan hediye de gönderen kadar önemlidir. Bu hediye göze hoş geleceği gibi iyi bir damak tadı da vermeli ve alan kişinin cebini de sarsmamalıdır. Buna göre en ideal ürünler çikolata sepeti ve meyve sepetinden oluşan çikolata gönder seçeneğinde çiçek, çikolata, yaş pasta ve meyvenin bir arada olduğu sepetlerde birbirinden sağlıklı ürünler bulunmakta.

Sevdiklerine Kek kurabiye ve butik kurabiye göndermek isteyenler için çam ağacı, sevimli ayıcık, kar, ilginç kurabiye, bebek kurabiyesi, özel kurabiye, dekorlu kurabiye, sevimli geyik gibi kurabiyeler de göndermek isteyenler için güzel bir alternatif sunmakta. Özellikle ailelere en güzel hediye olan bebekleri için evlerine gelen misafirlerine çikolata sepeti vermek günümüzün güzel bir adeti olmuştur. Bebek çikolatasının yanı sıra bebek kurabiyeleri de bir buket olarak misafirlere sunulmakta. Bebeğin adının yazılı olduğu bebek oyuncakları buketinden, minik patiklere, atlı kurabiyeler den, ayıcıklara, oyuncaklı kurabiyelere, kız bebekler için kız çocuğu kurabiyelerinden, etek yelek kurabiyelerine, tulumlu kurabiye den, giysili kurabiyelere kadar çok fazla seçeneğin olduğu bebek buketinde alımlar için minimum sayı sınırlaması mevcut. Örneğin can bebe kurabiyesin de minimum 15 adet sipariş edilmeli ve 2 gün önce den sipariş talimatı verilmeli. Aynı şekilde tanesi 6 TL olan atlı zıbınlı kurabiye için de en az 15 adet sipariş yine asgari 2 gün önce den verilmeli.

Sevdiklerimize verilecek en güzel hediye en pahalı hediye değil bizi en iyi yansıtacak hediyedir. Dekoratif kutular da Juxta Belçika Çikolatası, Lale Desenli Kutu, Dekoratif bir buket çikolata sepeti gibi sükse yapılacak, gösterişli sunumlar içinde ki lezzetli çikolatalar da gönderilebilir.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x