Oyunoynasana -->

Miss Hair Elektrikli Saç Düzleştirici Seramik Fırça

03 Ağustos 2016 Çarşamba 20:33

Miss Hair Elektrikli Saç Düzleştirici Seramik Fırça

Miss Hair Elektrikli Saç Düzleştirici Seramik Fırça

Miss Hair DİGİTAL LCD EKRANLI SICAKLIK AYARLI SAÇLARIN YANMASINI ÖNLEYEN SERAMİK UÇLU SAÇ DÜZLEŞTRİCİ TARAK 

Elektrikli Saç düzleştirici Digital göstergeli seramik fırça ile çok kısa bir zaman dilimi içinde zahmetsizce saçlarınızı düzeltip kolayca şekillendirin.
Saç düzleştirici tarak sayesinde zaman kaybetmeden saçlarınızı düzleştirebilir saçlarınızın yıpranmasını engelleyebilirsiniz. Kuaförlerde sıra beklemenize gerek kalmadan, para ödemeden istediğiniz her yerde keyifli bir şekilde kendi saçlarınızın bakımını kendiniz yapabilirsiniz.

KULLANIMI
Miss Hair Elektrikli Saç Düzleştirici Seramik Fırça


Almış olduğunuz mucizevi olan miss hair elektrikli saç düzleştirici seramik fırça sayesinde saçlarınıza zarar vermeden dilediğiniz tarzda şekillendirebilirsiniz. Normal klasik olan saç düzleştiricilerinin vermiş olduğu zararlara maruz kalmadan keyif dolu havalı saçlara sahip olabilirsiniz. Sürekli yanınızda taşımak zorunda kaldığınız tarak ve klasik olan saç düzleştiricileri bir kenara atıp huzurlu bir şekilde saç düzleştirici seramik fırça ile kaybettiğiniz zamana geri kavuşacaksınız.

 

Miss hair saç düzleştirici seramik fırça uçları sayesinde saçlarınıza istediğiniz şekli verirken sıcaklık ayarını yapabileceksiniz. Evet bu mükemmel ötesi olan miss hair saç düzleştirici sayesinde saçlarınızı istediğin zaman ve istediğiniz biçimde zarar vermeden ütüleyin.

ÖZELLİKLER:

1 - Hem ıslak hem kuru saçta kullanılabilir. 
2 - Dijital ısı göstergesi 
3 - Hızlı ısınma ve kullanım esnasında sıcaklık koruma 4 - Özel seramik ısıtıcı teknolojisi 5 - Anında etki kolay kullanım 6 - Otomatik kapanma LCD ekran.360 derece dönebilen tel. tel twining önler100% Yepyeni.marka Adı: Southstoremalzeme: Plastikrenk: Pembe, beyazürün: Saç Düzleştiricistil: Düzleştirici Taraktasarım: LCD Ekran
özellik: Hızlı Doğrultma Şekillendirici
ürün Boyutu: 27x4.2 cm/10.5x1.6 inç (L x W)
fırça Kafası Boyutu: 13x7.2 cm/5.1x2.8 inç (L x W)
kablo Uzunluğu: 190 cm/74.1 inç
anma Gerilimi: 110-220 V
güç: 28 W
frekans: 11 V 60Hz/220 50Hz
maksimum sıcaklık: 230 Derece
termostat Ayarı Bölümleri: 5 Derece
kullanım Etkisi: Düz Saç Miss Hair Elektrikli Saç Düzleştirici

Özel bir toplantınız veya sırdan bir hafta sonu gezisi için saçlarınızı düzleştirmek veya fön çekmek için saatlerce kuaför salonlarında sizin için değerli olan vaktinizi miss hair saç düzleştirici sayesinde harcamak zorunda kalmayacaksınız. Saçlarınıza fön çektirmek için kuaför sıralarında vaktinizi harcamak zorunda değilsiniz.  Miss hair saç düzleştirici sayesinde ister evinizde ister işyerinizde kendi saçlarınızı zorlanmadan düzleştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Miss hair saç düzleştirici ile ütülemiş olduğunuz saçlarınızın elektriği gider ve saçlarınız daha canlı kalır.

Kabarık ve şekil almayan saçlarınızı kuaföre gitmeden zahmetsizce kendiniz  ısı ayarını ayarlayıp  istediğiniz şekilde düşleştirmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Miss hair saç düzleştiricinin pratik ve yer kaplamaması sayesinde ister çantanızda ister işyerinde çekmecenizde bulundurabilir ihtiyaç duyduğunuz anda zaman kaybetmeden pratik bir şekilde saçlarınıza gereken bakımı yapabilirsiniz. Saçlarınızın bakımlı ve dolgun görünmesi sizi her zaman ön planda tutacaktır.


Miss Hair Elektrikli Saç Düzleştirici Seramik Fırça 10 saniyede ısınabilme özelliğine sahip olduğu için çok kısa bir süre içinde saçlarınızı düzleştirip evden hızla çıkabilirsiniz. Seramik fırça uçları sayesinde saçlarınızın kırılmasını engelleyip uzun süre şekilli kalmasını sağlar

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x