Oyunoynasana -->

Metin2 Pvp Yönetici Başvuruları

17 Ağustos 2016 Çarşamba 13:51

Metin2 Pvp Yönetici Başvuruları

Metin2 Pvp Yönetici Başvuruları

Online oyunlarda düzeni sağlayacak olan yöneticiler olur ve bu kişiler oyun içerisinde dolaşarak kimin ne yaptığını izler ve hile kullanımları konusunda daha dikkatli olur . Yönetici olmak için oyunun en ince detayına kadar bilmelisiniz yada kendi metin2 pvp oyununuzu kurarak yönetici olabilirsiniz . Ancak metin2 pvp kurmak ile uğraşmak istemiyorsanız metin2 pvp yazısına tıklayınız ve burada açılan tanıtım sayfasında karşınıza bir tanıtım sitesi çıkar . Tanıtım sitesi içerisinde birçok metin2 pvp adresi göreceksiniz .Teker teker metin2 pvp adreslerine tıklayarak tanıtım kısmından yöneticiye ulaşabilirsiniz ve buradan yöneticilik konusunda konuşulabilir ki bazen bazı metin2 pvp  adreslerinde tanıtım sitelerine yöneticiye ihtiyaç olduğu söylenir.İhtiyaç olduğu söylenen metin2 pvp adresleri ise ulaşabileceğiniz bir bilgi bırakır . Eğer tanıtım sitesinden metin2 pvp kurucularına ulaşamıyorsanız seçtiğiniz bir metin2 pvp oyununu indirip kurduktan sonra sohbet panelinden yönetici ile konuşabilirsiniz ki bu şansınızı daha da arttıracaktır .

Metin2 Pvp Serverler NPC

NPC (Non-player Character) yani oyuncu olmayan sistem tarafından yönetilen ve yöneticilerin kontrolü altında olan oyunculardır.Diğer oyunculardan farkı ise oyunda sadece belli bir göreve hizmet eden NPC metin2 pvp serverler de oynayan oyuncuların oyununa yardımcı olur .Örneğin metin2 pvp serverlerde demirci denen bir NPC diğer oyuncuların silahlar ve zırhlar ile ilgili işlemlerini yapar . Normalde metin2 içerisinde bu tür oyun tarafından yönetilen oyuncular farklı alanlarda olur ama metin2 pvp serverlerde oyuncuların mesafe kat ederek zaman kaybetmemesi için NPC olanları bir bölgede toplayabilir .Bu şekilde değişiklikleri sadece metin2 pvp serverler içerisinde görebilirsiniz .

Pvp Serverler de Kolaylık Sağlanması

Oyuncular için zorluk kavramını sabitlemek zordur bazen iyi oynayan için zorluk başka kötü oynayan için zorluk başkadır . Bazı oyuncularda iyi oynadığı halde eşya yetersizliğinden dolayı kötü oynuyor olarak gözükebilir . Oyuncular için kolaylık sağlayan pvp serverler aslında zorluğun azalmasını sağlıyor . Şöyle daha açık anlatacak olursak 1 milyon kişiye karşı savaşmak var 1000 kişiye karşı savaşmak var .

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x