Oyunoynasana -->

Metin2 Pvp Serverler De Karışımlar

12 Haziran 2016 Pazar 17:55

Metin2 Pvp Serverler De Karışımlar

Metin2 Pvp Serverler De Karışımlar

 Metin2 pvp serverler de oynayan oyuncular karışımlardan faydalanarak karakterini diğer rakiplere göre avantajlı hale getirebilir. zaten karakterlerin hepsi yüksek seviyeli silahlar kullandığından dolayı olay burada iksirleri ne kadar iyi kullanabildiğinize bağlıdır .Örneğin can konusunda sürekli olarak sıkıntı yaşıyorsanız Yöng Suyu kullanarak anlık olarak bir anda can artışına sahip olabilirsiniz. Ama bu anlık olacaktır. Bir anda iksiri kullandığınız anda 100 puan can artışı yaşayacaksınız . Yöng Suyu elde edebilmek için 100 tane Gango Kökü Suyu ve bir tane Tue mantarı gereklidir.Gerekli malzemeleri topladıktan sonra 100 tane Yöng suyuna sahip olabilirsiniz.

Metin2 Pvp Ödülü Yüksek Olan Görevler

Metin2 pvp oynarken oyuncu artık düellolardan sıkılıp görevler yapmaya başlayabilir. Seviyesi yüksek olması nedeniyle istediği görevi yapmaya başlayabilir. Ancak bu standart görevler için geçerlidir. Örneğin av görevlerinde geçerli olmayacaktır. Av görevlerinde sırasıyla başlaması gerekecektir. Seviyesi ne kadar yüksek olursa olsun ilk görevden başlanması gerekiyor. Standart görevlerde 105. seviyedeki bir görevi yapmak istiyorsa 105. seviyede olması yeterlidir . Metin2 pvp 105. seviyedeki ‘’ eski kin yeni savaş ‘’  görevi için Yak-Hwan bölgesine gidecek ardından kırmızı ejderha kalesinde razador adlı kişiyi öldürecek ardından tekrar Yak-Hwan yerine dönecek . Yak-Hwan yerine döndüğünde  karaktere verilecek olan ödüller :  60 milyon deneyim ( EXP ) puanı , 175.000 Yang ,serverler arası geçit bileti, büyülü demir maden ,  iki tane Demirci taşı ve  bir tane tecrübe yüzüğü kazanacak .

 Pvp Serverlerde Lonca

 Pvp serverler de elbette loncalar bulunuyor .Karakterler zaten gelişimini kolayca tamamladığından dolayı grup savaşlarına yönelerek lonca turnuvalarına katılıyor .Burada oyunculuk hünerlerini sergilemek isteyen herkes rahatlıkla istediği kişiyle savaşabiliyor. Sizde bu savaşlara katılmak istiyorsanız hemen şu siteye :’’ http://metin2pvpserverler.net/ ‘’ uğrayarak lonca sistemi bulunan pvp serverlere bağlanıp loncanın tadını çıkartabilirsiniz .Ancak lonca turnuvalarında dikkat etmeniz gereken tek şey burada oyuncuların kullandığı eşyalar değil oyunculuk yetenekleri önemlidir.Yani iyi eşyalara sahip olan değil iyi oynayan kazanıyor demek istiyoruz.Lonca savaşları da bir hayli şiddetli oluyor.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x