Oyunoynasana -->

Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı Gelişim Fidancılık'ta

20 Mayıs 2016 Cuma 11:40

Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı Gelişim Fidancılık'ta

Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı Gelişim Fidancılık'ta

Mavi sertifika, Tarım Bakanlığı onaylı  olan fidanların sertifikasından farklı olarak, üreticinin tercih ettiği mavi sertifikalı fidanlar, ticari açıdan daha yüksek fiyata satılmaktadır. Bu da üretici için avantajdır ve mavi sertifikalı ürünler daha fazla tercih edilir.

Mavi sertifikalı ceviz fidanı fiyatı sarı sertifikalıların fiyatından daha pahalıdır. Bu ürünün kalitesini belli eden bir özellik olarak sayılmaktadır. Ceviz yetiştiriciliği yapan üreticiler onlarca ülkeye mavi sertifikalı ceviz fidanları ihraç etmektedir. Getirisi yüksek olan bu ürünlerin, kalitesi de diğerlerinden farklıdır.

Oldukça faydalı olan ve ülkemizde daha fazla yetiştirilmesi için devletin de desteklediği ceviz üretimini siz de kendi bahçenizde Mavi sertifikalı ceviz fidanı alarak yapabilirsiniz.

Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı Balkan Ülkelerine de İhraç Ediliyor

Mavi sertifikalı ceviz fidanları özellikle Balkan ülkelerine ihraç edilmektedir. Bir çok çiftçi kendi ihtiyacını karşılamak için aldığı fidanların verimini görerek ceviz bahçesi için alanlar  yaratmaktadır.

Bir çok kişi için iyi bir gelir kaynağı olan ve herkes için sağlıklı bir besin kaynağı olan cevizleri isterseniz bahçenize ekip Mavi sertifikalı ceviz fidanı alarak aileniz ile birlikte tüketebilirsiniz. İsterseniz devletin hibe desteklerinden yararlanarak ceviz bahçesi kurup ticaret yapabilirsiniz.

Her iki alanda da faydalı bir üretim yapmış olacağınız ceviz üreticiliği oldukça yararlı ve sağlıklı bir yatırımdır. Bu yüzden devlet tarafından da teşvik edilir. Sizden devlet tarafından hibe destekli ceviz fidanı satın almak istiyorsanız ülkemizde sayılı firmanın sahip olduğu mavi sertifikaya sahip Gelişim Fidancılık'tan sipariş verebilirsiniz. https://www.cevizfidani.com.tr adresinden mavi sertifikalı ceviz fidanı hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x