Oyunoynasana -->

Liposuction Ameliyatı

06 Haziran 2016 Pazartesi 19:46

Bölgesel yağlardan kalıcı olarak kurtulmaya imkân veren yağ aldırma işlemi bir cerrahi operasyondur ve bıçak altına yatmayı gerektirmektedir.

Liposuction Ameliyatı

Bölgesel yağlardan kalıcı olarak kurtulmaya imkân veren yağ aldırma işlemi bir cerrahi operasyondur ve bıçak altına yatmayı gerektirmektedir. Karın bölgesi, basen bölgesi, göğüsler vücutta en çok yağlanan bölgeler olmaktadır ve yağ aldırma işlemlerinin en çok uygulandığı bölgelerdir. Bu bölgelerdeki yağlar liposuction adı verilen yöntemle yağlı olan bölgeden kanül ve vakum adı verilen cihazlarla fazla yağlar alınarak vücudun yağ ihtiyacı olan diğer bölgelerine enjekte edilmektedir.

Böylece fazla yağlardan kurtulmakla beraber aynı zamanda diğer bölgelere yapılan yağ takviyesi ile vücut biçimlenmesi sağlanmaktadır. Elbette ameliyat alınması zor gereken bir karardır ancak irade dışı gelişen vücut deformasyonlarında güzelleşmek için bıçak altına yatmak zor bir karar olmamaktadır. Yağ aldırmada son dönemlerde en çok kullanılan teknik ve en çok tercih edilen yöntem klasik liponun pabucunu dama atan ve daha etkili sonuçlar veren vaser lipo olmuştur.

Bu yöntemde kısa sürede bayanlar yağlarından daha ağrısız ve acısız bir yöntemle kurtulmaktadır. Yağlanan bölgedeki fazla yağlar özel bir cihazla eritilmekte ve sıvılaştırılmaktadır. Sıvılaşan yağlar da çekilerek bölge temizlenmektedir. Düzgün bir vücuda kavuşmanın anahtarlarında olan bu yöntem daha modern olarak uygulanmakta ve kısa sürede de iyileşme sağlamaktadır. Bu nedenle bayanlar artık bu yöntemi daha çok tercih etmekte ve daha rahat bir operasyon geçirmektedirler.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x