Oyunoynasana -->

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

18 Mart 2016 Cuma 13:54

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

 

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kızlık zarı dikimi ameliyatlarında da ciddi bir artış meydana geldi. Son dönemlerde evlilik dışı ilişkilerin artması sebebi ile, evlilik öncesinde bu tarz operasyonlara dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de büyük rağbet var. Peki kızlık zarı dikimi fiyatları ne kadar? Bu hafta araştırmamızı kızlık zarı diktirme ameliyatlarına ayırdık.

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı dikimi ameliyatlarının fiyatları operasyon çeşidine göre yapıldığı illere göre ciddi değişkenlikler göstermektedir. Öncelikle 2 çeşit ameliyat olduğunu bilmemiz gerekiyor. Bunlardan ilki kalıcı kızlık zarı dikimi yani flep yöntemidir. Diğeri ise geçici kızlık zarı dikimi ameliyatlarıdır.

Flep yöntemi fiyatları 4000-5000 TL aralığında olup, genellikle büyük şehirlerde yapılmaktayken, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı ise 2000 TL civarında olup sadece İstanbul, İzmir ve Ankara’da gerçekleştirilmektedir. En ufak hızlı harekette bile kızlık zarının bozulma ihtimali olduğundan dolayı, geçici dikim ülkemizde çok tavsiye edilmemekle birlikte uygulanmamaktadır da.

Kızlık zarı dikimi ameliyatları yaklaşık olarak 30-45 dakika arasında sürmekte olup, kısa bir dinlenmeden sonra bayanlar muayenehaneden taburcu olabilmektedirler. Geçici yöntemi tercih eden bayanların ise uzak mesafe yolculuk yapması uygun olmamaktadır.

Yapay Kızlık Zarı

Kızlık zarı dikimi fiyatlarının büyük rakamlar olmasından dolayı ve genellikle de istenilen sonuca ulaşılamaması neticesinde Japon bilim adamları tarafından üretilen yapay kızlık zarı da ülkemizde en çok tercih edilen bekareti geri kazanma yöntemleri arasında yer almaktadır. İçerisinde 2 adet bulunan yapay kızlık zarı da vajina içerisine yerleştirilerek, kısa süre içerisinde bayanlara bekaret izlenimi vermektedir. Aynı şekilde ilişkiye girildiği zaman bayandan kan getirerek bayanlarda kızlık zarı bozulmuş gibi sonuç gösterir.

Yalnız bu alanda Pazar olduğunu gören Çinliler de hızlı bir şekilde piyasaya girerek, Çin malı sahte kızlık zarını ürettiler ve maalesef bir çok bayanın ilk gecelerini felaket ile sonuçlandırdılar. Daha ucuz fiyatlara satılan Çin malı ürünler maalesef istenilen sonucu veremiyor. http://bekarethapi.com/yapay-kizlik-zari-kullananlarin-yorumlari adresinde satılmakta olan yapay kızlık zarı haricinde ülkemizde maalesef başka Japon malı yapay kızlık zarı satıcısı bulunmuyor. Yapay zar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz 0850 840 78 99 numaralı cinsel sağlık danışma merkezini arayarak bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x