Oyunoynasana -->

Kızlık Zarı Dikimi Ameliyatları

04 Mayıs 2016 Çarşamba 14:06

Kızlık Zarı Dikimi Ameliyatları

Kızlık Zarı Dikimi Ameliyatları

Kızlık Zarı Dikimi Ameliyatları

Bayanların bekâretlerini kaybetmeleri için sadece cinsel bir birliktelik yaşamaları gerekmiyor. Kızlık zarının yırtılması spor yapmak, bisiklete binmek veya mastürbasyon gibi sebeplerle de gerçekleşebiliyor. Cinsel birleşme veya diğer çeşitli nedenlerden dolayı bekaret kaybı yaşayan bayanlar evlilik çağına geldikleri zaman kızlık zarı dikimi ameliyatı yaptırarak bekaretlerine yeniden kavuşabiliyorlar. Birçok doktor tarafından etik bulunmadığı için uygulanmayan kızlık zarı dikimi ameliyatları ülkemizde sınırlı sayıda doktor tarafından gerçekleştirilen bir operasyondur.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları

Yazımızın üst bölümünde belirttiğimiz sebeplerden dolayı kızlık zarı dikimi fiyatları eşdeğer normal ameliyatlara göre bir hayli yüksek rakamlarda seyir etmektedir. Maliyeti yok denecek kadar az olan maliyetin sadece doktor işçilik ücreti 4000 TL civarındadır. Normalde genital bölgeden buna benzer bir ameliyat olunduğu zaman maliyeti 500 – 1000 TL aralığında olurken, kızlık zarı dikimi fiyatları 4000 TL civarındadır.

Türkiye’de sadece büyük şehirlerde gerçekleştirilen kızlık zarı dikimi, yaklaşık olarak yarım saat ile bir saat arasında sürmektedir. Dikim yapıldıktan belirli bir süre sonra bayan doktoru tarafından yeniden muayene edilerek operasyonun başarılı geçip geçmediğini kontrol ettirmek zorundadır. Kontrol sayısı genelde 1 defa olurken, bazı ameliyatlarda kontrol sayısı 4’e kadar çıkabilmektedir.

Kızlık Zarı Diktirenlerin Yorumları

Kızlık zarı diktirme ameliyatı özel bir işlem olduğu için, bayanlar operasyonu atlattıktan sonra bu konuyu hafızalarından silmek istedikleri için genellikle ilk gecelerini atlattıktan sonra yorum bırakmak istemiyorlar. Yani kızlık zarı diktirenlerin yorumları diye internette gezinen birçok yorum aslında asılsız olup, site sahipleri tarafından titizlikle hazırlanmışlardır.

Kızlık zarı diktirme pahalı bir operasyon olduğundan dolayı, birçok şehrimizde yapılmadığından vb. sebeplerden dolayı bayanlar kızlık dikiminin alternatifi olan ürünlere yönelmişlerdir. Alternatif ürünlerin başında ise yapay kızlık zarı gelmektedir.

Kızlık zarı dikimi ile aynı sonucu gösteren yapay kızlık zarı, hem uygulama olarak hem de maliyet olarak dikime göre oldukça uygundur. 4000 TL’ye kızlık zarı diktirmek yerine 199 TL’ye yapay kızlık zarına sahip olabilirsiniz.

Yapay kızlık zarını kullanan bayanların yorumlarına http://kizlikdikimi.net/yorumlar adresinden ulaşabilirsiniz. Üründen sipariş vermek veya daha detaylı olarak bilgi almak isterseniz 0850 840 78 99 numaralı telefon hattına ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x