Oyunoynasana -->

Kanvas Tablo Dizaynları Tabloda Com Farkıyla

12 Mayıs 2016 Perşembe 11:20

Kanvas Tablo Dizaynları Tabloda Com Farkıyla

Kanvas Tablo Dizaynları Tabloda Com Farkıyla

Ahşap çerçeve üzerine gerilerek hazırlanan özel tablo çeşitleri. Kanvas tablo gösterişli desen ve farklı modellerden oluşur. Ev ve işyerlerinize farklı bir hava katacak. Teknoloji kullanılarak hazırlanan özel tablolar için çok farklı kaliteli baskılar yapılır. Su bazlı boyalar kullanılır ve solvent içermez. Solvent çok ağır bir kokuya neden olduğu için bu tür tablolarda tercih edilmez.

En Uygun Kanvas Tablolar ve Fiyatları

Orijinal tablo görünümünü sizlere sağlarlar. Kanvas tablo kendine has doğal dokusu ve matlığı sayesinde paralama yapmaz. Işığı emdiği için tablolar her zaman net görünür. Pamuklu özel kumaşlar kullanılır. Pamuk kullanıldığı için daha doğal bir görünüm sağlar. Dijital baskılar, ahşap şaselere el emeği ile monte edilir. Gergi çok sağlam olmazsa, dalgalanma oluşur.

Kanvas Tablolar Nasıl Hazırlanır?

Pamuklu kumaşlar, ahşaba sıkı bir şekilde gerilir. Şaseye gerildikten sonra üzerine mat saten vernik atılır. Vernik, tabloyu dış etkenlerden korur. Vernik sayesinde renkler her zaman daha canlı kalır. Renklerin solmaması için atılan vernik sayesinde, canvas tablolar daha güzel temizlenir. Vernik kuruduğu zaman kesinlikle koku olmaz. Müşteri kesinlikle rahatsız olmaz.

Canvas Tablolar için Özel Dijital Baskılar

Özel dijital baskıların yanı sıra kendi istediğiniz resimleri de bu tarz tablolarda görebilirsiniz. Asma aparatı kullanılmadan direk çivi ile duvara oturtulur. Duvar ile tablo adeta bir bütün gibi durur. İyi bir dekor için bu tarz askı yöntemi yerine her zaman çivi kullanılması uygun olur. Tek çivi yerine iki çivi üzerine oturtursanız daha şık bir görünüm elde edersiniz.

Tabloda. Com ile özel hazırlanan kanvas tabloların hepsi birbirinden ilginç modellerde. Modern ve klasik tarzlarda istediğiniz baskı seçenekleri ve el işçiliği ile hazırlanır. Tablonuzu kendiniz de tasarlayabilir ve çok iyi baskı teknikleri sayesinde doğal bir güzelliği ev ve iş yerlerinizin süslenmesi için takabilirsiniz. http://www.tabloda.com/ ile en uygun tablo tasarımları ve kampanyalı fiyatlar. İlginç dizaynlar ve farklı motiflerden oluşan tablo seçeneklerinin hepsi ayrı güzelliklerde. Kolay ödeme imkanları ve güvenli kargo sistemiyle istediğiniz adrese hızlı teslim.

 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x