Oyunoynasana -->

İzmirde istenmeyen tüylerden kurtulma

15 Mart 2016 Salı 16:27

İzmirde istenmeyen tüylerden kurtulma

İzmirde istenmeyen tüylerden kurtulma

 İzmirde istenmeyen tüylerden kurtulmak için izmir lazer epilasyon merkezi diettimeestetik.com 'u tercih edebilirsiniz. Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden arınmak için tercih edilmektedir. Lazer epilasyonundaki başarı birçok faktöre bağlı olabilmektedir. Bu faktörlerin başında cilt tipi ile kıl yapısı gelir. Uygun lazer tipiyle uygun lazer dozunun kullanılması önemlidir. Lazer epilasyonda başarı oranı bazı bölgelerde %95 lere ulaşır. Bu nedenle profesyonel bir kadro ve ekipman gereklidir.

Resim

Lazer epilasyon uygulaması nasıl yapılır?

Lazer epilasyon uygulamasından önce lazer epilasyon uygulaması yapılmasını istediğiniz bölgenizdeki kılları almamanız gerekmektedir.. Lazer epilasyon öncesinde diettimeestetik.com yetkilileri sizi detaylı bir şekilde bilgilendirecektir. Eğer istemediğiniz tüylerinizin olduğu bölgede kozmetik ürünler var ise öncelikle bu ürünleriniz temizlenir ve lazer işlemi başlanarak istemediğiniz tüylerinizden vücudunuzun istediğiniz bölgesi arınır.

Lazer epilasyon sonrası nelere dikkat edilir?

Lazer epilasyon sonrası tüylerden arındırılma işlemi uygulanan bölge nemlendirilmektedir. Lazer epilasyon yapılan alan mümkün olduğunca güneşten korunmalıdır. Lazer epilasyon sonrası tüyler yolunmamalıdır. Tüylerin kendi kendine dökülmesi beklenmektedir.

Lazer epilasyon uygulamaları nerede yapılır?

Lazer epilasyon uygulamalarının yapıldığı birçok yer olabilir fakat bizler sizlere izmir lazer epilasyon konusundaki arayışlarınız için güvenilir, uzman ellerden profesyonel bir hizmet alabileceğiniz izmir ve alsancak lazer epilasyon merkezi olan diettimeestetik.com 'u öneririz.

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x