Oyunoynasana -->

İyi Bir Zaman Geçirme oyunu Agar.io pvp server

22 Eylül 2016 Perşembe 15:29

İyi Bir Zaman Geçirme oyunu Agar.io pvp server

İyi Bir Zaman Geçirme oyunu  Agar.io pvp server

 Bilindiği gibi dünyanın her yerinde keyifli bir zaman geçirmek adına bazı eğlence araçlarından yararlanılır. BU eğlence araçları arasında kendini gösteren bilgisayar oyunları ise aslında teknoloji ile eğlencenin bir araya gelmesi halidir. Bu noktada ise her geçen gün ilginç ve öne çıkan seçenekler değerlendirilmektedir. İnternetin yaygınlaşması ve buna benzer teknolojik ilerlemeler her bakımdan dikkat çekerken oyun severler de kendilerine internet üzerinde oynayabilecekleri çeşitli seçenekleri sunarlar. Özellikle de tarayıcı oyunları yüklenmeye gerek kalmadan ve para da ödenmeden oynanabildiği için öne çıkar. Bu noktada son yılların en popüler tarayıcı oyunu olan Agario play da mercek altına alınmalıdır.

İlk ortaya çıktığı andan itibaren bir anda tüm dünya genelinde meşhur olan ve milyonlarca oyuncunun online olarak katıldığı bir oyun olarak ilgi toplayan agario çok çeşitli şekillerde oynanabilmektedir. Ancak klasik anlamda değerlendirildiğinde herkesin tek olarak mücadele ettiği ve rekabetin çok üst düzey olduğu önemli bir yok etme - var olma mücadelesi olarak sınıflandırılabilir. Oyuncular oyun içinde yuvarlak ve küçük bir karaktere hakimdirler. Bu karakterin yerlerde bulunan renkli renkleri yemleri yemesi ile bir miktar büyütülmesi önemsenirken, biraz büyüdükten sonra diğer küçük rakipleri de yiyebilen bu gelişmiş karakterler büyüyebildikleri kadar büyümeye uğraşırlar. Oyuncular bu yönde adımlar atmaya çalışırlarken bir yandan da diğer oyunculara yem olmamak için çaba gösterirler.

Agario Nasıl Bir Oyundur?

Agario pvp server larda bir oyuncu oyunun en gelişmiş karakterine sahip olmak adına adeta yarış verir. Karakterler geliştikçe daha güçlü ve daha iyi bir hal alırlar. Oyundaki yegane amaç hayatta kalmak, diğer amaç ise bu süreç içinde en gelişmiş karaktere sahip olmaktır. Aynı zamanda yem yedikçe ya da diğer ufak rakipler yok edildikçe oyun da karaktere puan verecektir. Bu puanlar da birikir ve karakter hayatta olduğu süre boyunca hesap edilir. Eğer profilin sahip olduğu puanlar en iyiler arasında yer alırsa da bu defa sağ üst köşedeki pano içinde bu puan ve kişinin takma ismi görülebilir. Eğer oyuncu yok edilirse bu listeden de adı düşürülür.

Oyunu oynamak için öncelikli olarak söz konusu adrese gitmek ve bu adres üzerindeki takma isim alanını doldurup karaktere isim vermek gerekir. Aynı yerde eğer isimden fazla olarak görsel de konulmak istenirse kısa kodlar ile bu da sağlanabilir. Söz konusu form bu işe yararken tüm bu işlemler kısaca yapıldıktan hemen sonra oyuna dahil olmak mümkündür. Böylece oyunun heyecanı da hemen başlayacak ve diğer tüm rakiplere karşı çarpışmalar hız alacaktır.

Agar.io Hangi Tuşlar Kullanılır?

Oyunda temel olarak bazı tuşlar etkin olsa bile, hayati önem taşıyan tek unsur faredir. Bir oyuncu sadece fareyi kullanarak karakterini yaşatabilir ve geliştirebilir. Çünkü fare ile karaktere yön verilir. Örneğin karakterin hangi tarafa ve nasıl bir hız ile ilerleyeceği ya da bu anlamda tercih edilecek olan istikametlerin sürekli değiştirilebileceği gibi durumlarda fare kullanılır. Bu duruma ek olarak boşluk tuşu ve x tuşundan da yararlanılır. Boşluk tuşu karakteri iki parçaya böler. Bunun amacı ise küçülen parçaların hızlanması ve rakiplerden kolay şekilde kaçmaktır. Aynı zamanda istikamet uzantısında bir hedef varsa da bu hedefe daha atik bir atılma için söz konusu tuş kullanılır. X tuşu ise karakterin içinden bir parça yemi dışarı atmakla mükelleftir. Böylece dost müttefik kuvvetler beslenirken rakipler ise tuzağa çekilir. 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x