Oyunoynasana -->

iPhone 5c Fiyatı

15 Mart 2016 Salı 19:25

iPhone 5c Fiyatı

iPhone 5c Fiyatı

Günümüzde akıllı telefonu olmayan kalmadı. Yine de her birimiz bütçemiz yettiği sürece daha kaliteli telefonlar almayı hedefliyoruz. Piyasadaki en kaliteli telefonları üreten firma şüphesiz Apple firmasıdır. Apple’ın iPhone ürünleri ülkemizde her yıl milyonlarca kişi tarafından rağbet görür. Apple iPhone’un en popüler modellerinden birisi 5c telefonlarıdır. iPhone 5c fiyatı açısından diğer üst modellere göre bir miktar daha uygundur diyebiliriz.

İçinde bulunduğumuz yıl içerisinde yeni telefonlarını, yani 7s serisini çıkaracağını açıklayan iPhone’da beklentiler yüksek. Tabi bu yeni telefonların çıkışı pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. Bunlardan belki de en iyisi önceki modellerin fiyatlarında yaşanan düşüşlerdir. Bu açıdan 5c serisinin şimdilerde oldukça uygun fiyatlarla satışa sunulduğunu söyleyebiliriz.

iPhone 5c özellikleri

Standart iPhone 5c telefonlar üzerlerinde 16 GB dahili bellek ile geliyorlar. Kişiler tercih ederlerse daha yükse dahili belleğe sahip iPhone 5c telefonlarını da satın alabiliyorlar. Bununla birlikte telefonun 1.3 GHz çift çekirdekli işlemcisi, 1 GB RAM’i, iOS işletim sistemi ve bir telefonda aradığınız standart Wi-Fi, 4G gibi özellikleri bulunuyor.

iPhone 5c nereden alınır?

Günümüzde iPhone 5c fiyatları arasında karşılaştırma yapan ve size en uygun fiyat, satış sonrası hizmet seçiminizde yardımcı olan bir site var. Bu web sitesi bilio web sitesidir. Bilio’nun iPhone 5c ürünlerini listelediği web sitesine http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/apple-iphone/5c-16gb-p148952883 adresinden erişebilirsiniz.

 

Anahtar Kelimeler
metin -->

Yorum Gönder

@name x